Gwiazdy

Katarzyna Warnke wstawiła zdjęcie ze spaceru. Hejterzy nadal w formie, ale Kasia i tak w lepszej

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie ze spaceru z dzieckiem. Pod postem nie zabrakło jednak hejtu. Kasia, w przeciwieństwie do niektórych gwiazd, zdecydowała się na niego odpowiedzieć. Jej wpisy wywołają uśmiech na twojej twarzy.

Kasia Warnke spaceruje z dzieckiem

Aktorka wybrała się z dzieckiem na spacer, co uwieczniła na zdjęciu. Nie pokazała jednak córeczki, co nie powinno nikogo dziwić, ponieważ Warnke wielokrotnie wspominała w wywiadach, że razem z mężem, również aktorem, Piotrem Stramowskim, chce chronić prywatność malucha.

Nie publikuję zdjęć mojego dziecka. Mogę opowiadać o swoim stosunku do macierzyństwa, natomiast o niej milczę, bo to będzie jej wybór. Jak będzie chciała zostać celebrytką, proszę bardzo, pomogę jej z całego serca. W tym momencie nie chcę na dziecku 'kręcić lodów'

- powiedziała Warnke w rozmowie z Sandrą Hajduk dla "Gali" kilka miesięcy temu.

Na najnowszym zdjęciu widać więc dokładnie Kasię i wózek spacerowy, tożsamość dziewczynki zaś została w pełni zabezpieczona. Nie wszystkim komentującym to się spodobało.

Kasia Warnke odpowiada na hejt

W polskich mediach aż roi się od hejtu. Najlepiej wiedzą o tym gwiazdy, które na co dzień muszą borykać się z negatywnymi, często niepodpartymi żadnymi faktami, komentarzami. Polskim celebrytom nie tylko zarzuca się promowanie marek w mediach społecznościowych, ale także chwalenie się rzeczami, za które nie musiały płacić. Podobnie jak influencerzy, także gwiazdy otrzymują paczki prasowe, by mogły zapoznać się z produktami danej marki, w czym nie ma nic zdrożnego. Hejterzy prawdopodobnie więc cierpią na chroniczną zazdrość.

Doświadczyła tego także Kasia Warke po tym, jak pokazała wózek swojego dziecka. Jako że na zdjęciu nie widać dziewczynki, a jedynie spacerówkę, komentujący pozwolili sobie na kąśliwe uwagi. Kasia postanowiła im odpowiedzieć.

No zajebi*** zdjęcie wózka ? Pozdrawiam

- napisał obserwujący z przekąsem.

Starałam się!

- odpowiedziała Kasia.

Dostała za reklame. A nie kupiła

- napisał ktoś inny. Gdy Kasia wyznała, że wózek dostała, temat znów powrócił.

A od kogo go Pani dostała ? Z OLX?

- dopytał ktoś z niedowierzaniem.

Od męża

- odpisała aktorka.

Kasia znana jest z dystansu nie tylko do samej siebie, ale i do komentarzy hejterów. Szczególnie że większość z nich podszyta jest ludzką zawiścią i ciekawością. Warnke po raz kolejny udowodniła, że nie przejmuje się negatywnymi komunikatami, tylko skupia się na swoim życiu i szczęściu. Tego samego życzymy hejterom.

A jak Kasia opisuje swoje małżeństwo? Obejrzyj wywiad z aktorką:

Zobacz także:

Justyna Steczkowska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy: "Jak Halle Berry w Bondzie"

Maja Hyży szczerze o porodzie. Dlaczego zdecydowała się na cesarskie cięcie? "Nie miałam innej opcji"

Nowa para, Asia Opozda i Antek Królikowski, na pierwszym wspólnym zdjęciu. "Bosko razem wyglądacie"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości