Gwiazdy

Karolina Szymczak tylko nam zdradziła, że otrzymała rolę w hollywoodzkiej produkcji. Zagra u boku wielkich gwiazd

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karolina Szymczak zagra w hollywoodzkiej produkcji u boku Brada Pitta i Margot Robbie. Choć na razie żona Piotra Adamczyka nie zdradza szczegółów, wiemy już, że film zatytułowany jest "Babylon", a jego reżyserem będzie najmłodszy laureat Oscara, Damien Chazelle.

Karolina Szymczak – światowa kariera

Karolina Szymczak to modelka, aktorka, a także studentka psychologii klinicznej. Żona Piotra Adamczyka swój debiut przed kamerami miała już m.in. w polskich produkcjach Diablo. Wyścig o wszystko, Gwiazdy czy Polityka. Tym razem przed 29-latką otworzyły się drzwi do międzynarodowej kariery. Karolina bowiem otrzymała rolę w filmie "Babylon", gdzie zagra u boku Brada Pitta i Margot Robbie.

Damien Chazelle to jest reżyser, którego znacie na pewno, bo to jest twórca "La La Land". Najmłodszy laureat Oscara. Robi film "Babylon". Karolina zdradziła mi, że dzisiaj wchodzi na plan. Zaczyna zdjęcia do filmu. To jest jej pierwsza duża rola. To produkcja na skalę światową

– powiedziała Sandra Hajduk.

Film Babylon – o czym jest?

Zdjęcia do filmu ruszyły pełną parą. Na razie niestety wszelkie informacje dotyczące fabuły filmu "Babylon" nie są jeszcze znane. Zgodnie z zapowiedzią światowa premiera dramatu ma się odbyć 25 grudnia 2022 roku. My już czekamy z niecierpliwością. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny jest Damien Chazelle, który na swoim koncie ma m.in. takie filmy jak "La La Land" czy "Whiplash".

Zobacz wideo: Gerard Butler pozywa producentów filmu "Olimp w ogniu"

Zobacz także:

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na romantycznych zdjęciach pod kościołem. "Byliście dać na zapowiedzi?"

Karolina Ferenstein-Kraśko aktywnie spędza czas z córką. Nie każdy rodzic pozwoliłby dziecku na ten sport

Gwiazdy walczą z dyskryminacją matek karmiących piersią. "Drażliwy temat"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości