Gwiazdy

Spektakularne sukcesy i nowe wyzwania Karoliny Pisarek. Czy w jej sercu jest miejsce dla mężczyzny?

Gwiazdy

Karolina Pisarek to modelka światowej sławy. Swoją drogę ku popularności rozpoczęła w programie "Top Model" w wieku 17 lat, gdzie zaszła do finału. Karolina kończy 23 lata - mieliśmy okazję złożyć jej życzenia w programie i zapytać o plany na przyszłość.

Karolina Pisarek kończy 23 lata

Karolina kończy dopiero 23 lata, a już może pochwalić się imponującą karierą. Od kiedy Pisarek wystąpiła w "Top Model" i doszła do finału, nie daje o sobie zapomnieć. Modelka wytrwale pracuje, dzięki czemu doceniana jest na całym świecie. Dwukrotnie znalazła się na liście "najpiękniejszych twarzy świata" TC Candler. Dokonała tego jako jedyna Polka.

Jak wyglądała jej droga na szczyt? Zobacz to w naszym materiale:

Karolina Pisarek - plany zawodowe

Karolina spełnia się nie tylko w modelingu. Dodatkową sympatię widzów Pisarek zyskała dzięki wygranej w programie "Ameryka Express 2" - udowodniła, że stereotyp głoszący, jakoby modelki były nieporadne, jest nie tylko krzywdzący, ale i nieprawdziwy.

Karolina wraca także do do "Top Model", ale w zupełnie innej roli - w nadchodzącej edycji będzie współprowadzić kulisy programu. Kto, jak nie ona, tak dobrze zrozumie uczestników?

A jak wspomina swój udział w show? Pisarek opowiedziała o tym na antenie. Jak wyznała, słynna sesja zdjęciowa z robakami do dziś przyprawia ją o gęsią skórkę.

Ta sesja spowodowała, że mam traumę na całe życie. Boję się robaków! To bardzo zaważyło na mojej psychice

- wyznała, ale wciąż z uśmiechem. Karolina to niezwykle pozytywna i otwarta osoba. Nic więc dziwnego, że to właśnie Pisarek poprowadzi program "Top Model. Front row".

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i spełnienie największych marzeń. Zawsze chciałam mieć swój program i w tym roku dostałam program "Top Model. Front row", czyli show o "Top Model", ale od kuchni. Super, bo mogę pokazać, jak to jest nagrywane i mieć kontakt z uczestnikami. To, co mi się podoba, to fakt, że mogę ich wspierać w każdy sposób, bo też byłam w tym programie. Oni także przy mnie czują się komfortowo, wiedzą, że mają we mnie poparcie, jestem tam, by im pomóc

- powiedziała.

Tym bardziej, że ta edycja jest mocną edycją

- zdradziła w rozmowie w Dzień Dobry Wakacje. I dodała, że w programie czuje się "jak ryba w wodzie".

Zapytana przez prowadzących o to, czy w jej życiu jest teraz jakiś wyjątkowy mężczyzna, odpowiedziała:

Ten okres jest dla mnie bardzo intensywny, jeśli chodzi o prace. Moje serce skradła moja praca na dziś

Karolina opowiedziała również o zakupie swojego mieszkania - jak udało jej się zdobyć wymarzone lokum w tak młodym wieku? Obejrzyj cały materiał:

Zobacz także:

Dzieciństwo Karoliny Pisarek: "Śmiali się ze mnie, że jestem pustakiem, a moje jedzenie śmierdzi"

Karolina Pisarek o sukcesach i marzeniach. „Jestem stworzona do tego, żeby działać, ciężko pracować i się spełniać"

Karolina Pisarek i Marta Gajewska Komorowska zwyciężczyniami "Ameryka Express 2". „Wygrałyśmy cudowną, wyjątkową przyjaźń”

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości