Gwiazdy

Jak mieszka Karolina Pisarek? Modelka ma apartament jak ze snów

x-news

Gwiazdy

Jak mieszka Karolina Pisarek? Modelka ma apartament jak ze snów

x-news

Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Modelka, która rozpoczęła światową karierę zaraz po udziale w programie "Top Model" zdobywa kolejne, międzynarodowe kontrakty. Dzięki nim niedawno zakupiła swój pierwszy apartament. W programie "UWAGA! TVN" pokazała wnętrza loftu na warszawskim Mokotowie. 

Karolina Pisarek - kariera modelki 

Była gwiazdą "Top Model", niedawno wygrała program "Ameryka Express". Ciężka praca, ambicja i niesamowita uroda sprawiły, że szybko weszła na salony i stała się międzynarodową marką. Karolina Pisarek ma dopiero nieco ponad 20 lat, a już robi światową karierę. 

Marka Karoliny jest warta miliony. Jest wyceniana tak wysoko dlatego, że jest budowana na miłości, szacunku i szczerości, a nie na skandalu 

– mówi Małgorzata Leitner, menedżerka modelki.

Apartament Karoliny Pisarek

Dzięki swojej pracy i wielu kontraktom, modelka już w wieku 22 lat  była w stanie kupić ekskluzywny apartament na warszawskim Mokotowie. Dwupiętrowy penthouse, którego aranżacją zajął się włoski projektant, posiada widok na centrum Warszawy. 

Śniłam o takim mieszkaniu, ale nie myślałam, że to się stanie tak szybko. Jak byłam mała, to mama goniła mnie zawsze do sprzątania, a ja jej mówiłam: Mamo, zobaczysz, będę tak ciężko pracować, że kiedyś nie będę musiała sprzątać w domu. I faktycznie nie muszę 

– śmieje się Karolina.

Jak mieszka Karolina Pisarek? Zobacz materiał powyżej. 

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska-Pela? Zobacz piękne wnętrza nowego domu gwiazdy:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry TVN

Źródło: UWAGA! TVN, x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
94
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
21.08.2020
Edzia
Jak widać, warto mieć marzenia. :) Akurat ja sprzątać muszę, nie oddałabym domu w ręcę sprzątaczki. Dobrze, że mąż na 30 urodziny kupił mi irobota to chociaż odkurzanie odpadło. :)