apartament

  apartament

  W starym spichlerzu powstał nietuzinkowy apartament. W programie "Nieoczywiste miejsca" emitowanym w stacji HGTV, Katarzyna Jaroszyńska wraz z architektem i pomysłodawcą projektu pokazała niezwykle klimatyczną przestrzeń w Toruniu. Ze względu na wyjątkowo niski sufit musiała być zaaranżowana tak, by maksymalnie wykorzystać całą powierzchnię.

  Karolina Pisarek nie zwalnia tempa. Modelka, która rozpoczęła światową karierę zaraz po udziale w programie "Top Model" zdobywa kolejne, międzynarodowe kontrakty. Dzięki nim niedawno zakupiła swój pierwszy apartament. W programie "UWAGA! TVN" pokazała wnętrza loftu na warszawskim Mokotowie.

  Nie trzeba przekraczać nawet progu tego mieszkania, żeby się zorientować, że Piotr "Kędzior" Kędzierski mieszka w niezwykłych warunkach - tak uważa dziennikarz Mateusz Hładki, który odwiedził "Kędziora" w jego mieszkaniu w centrum Warszawy. Jego 70-metrowy apartament znajduje się w dziewiętnastowiecznej kamienicy, w której mieszkali m.in.: Antoni Grabowski, słynny nauczyciel języka esperanto i prezes Polskiego Związku Esperantystów, który na esperanto przełożył np. "Pana Tadeusza", "Halkę" i "Mazepę". Zobaczcie, jak mieszka Piotr Kędzierski i dlaczego Mateusz Hładki był zaskoczony tym, co zobaczył w jego mieszkaniu i czego zazdrości "Kędziorowi".

  Maciej Zień od zawsze marzył o penthousie. Jego marzenie w końcu się ziściło. Apartament projektanta jest urządzony w paryskim stylu. Ściany mieszkania zdobi elegancka sztukateria. Uwagę zwracają efektowne i gustowne dodatki w postaci obrazów i rzeźb. Wrażenie robi także ogromny taras na dachu. Mieszkanie jest również pracownią. To tu Maciej zaprasza swoje klientki. Projektantka odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Czy gwiazdy pozwalają sobie na przyjemności, po których mają wyrzuty sumienia? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dla niektórych grzeszną przyjemnością są odstępstwa od diety i słodkie wypieki, dla innych to czas, kiedy mogą robić to, na co mają ochotę.

  Jessica Mercedes kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Jak zamierza je urządzić? Ile metrów ma apartament? Z blogerka modową spotkała się Barbara Pasek. Reporterka Dzień Dobry TVN sprawdziła przy okazji, czy Jessica potrafi malować ściany ;)

  Ich mieszkanie ma wspaniały widok na Warszawę i ponad 100 metrów kwadratowych. Jest urządzone nowocześnie, ale jego właściciele lubią starocie, dlatego także dla nich znaleźli miejsce w swoim mieszkaniu. Uwagę w salonie przykuwa wielka, różowa kanapa, zakupiona podczas licytacji komorniczej. Zobaczcie, jak mieszka Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. Odwiedził ich dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy prowadzą otwarty dom? Kto częściej gotuje - Grażyna czy Cezary? I kto z nich pali fajkę?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki odwiedził Katarzynę Cerekwicką, by sprawdzić jak wygląda jej warszawski apartament. Okazało się, że we wnętrzu przeważa biel. Piosenkarka postawiła na połączenie dwóch stylów: klasycznego i nowoczesnego. Kim są jej współlokatorzy i jaki film ogląda, gdy chce się zrelaksować? Zdradziła też, kim się inspirowała kupując biały fortepian...

  Jesteśmy pierwszą ekipa telewizyjną, której Łukasz Jemioł pokazał swój apartamet w centrum Warszawy. Zobaczcie, jak mieszka znany projektant i, co kolekcjonuje. Czy wiecie, że Łukasz Jemioł najchętniej spędza czas w kuchni, bo - jak mówi kocha gotować... Które pomieszczenie zrobiło największe wrażenie na dziennikarzu Dzień Dobry TVN Mateuszu Hładkim?

  W przemysłowej dzielnicy w Turynie mieści się wyjątkowy dom. Budynek zaprojektowano tak, by zieleń towarzyszyła mieszkańcom przez cztery pory roku. Skąd taki pomysł? Czy było to trudne w realizacji? Kto dogląda ogrodu na co dzień? Czy przyjemnie się tu mieszka? I ile kosztuje mieszkanie w apartamentowcu? Z Luciano Pia, architektem i twórcą tego niezwykłego miejsca, spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  I to w dosłownym tego słowa znaczeniu – Andrzej Piaseczny mieszka bowiem w samym sercu Świętokrzyskiego Parku Krajobrazowego. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o estetyce w życiu oraz o świątecznych planach. Czy to prawda, że ma aż cztery samochody?