Jak nie dać się nabrać na hotelowe promocje? "Warto dowiedzieć się, co obiekt może zaproponować"

Promocje w hotelach - na co uważać?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Na co zwrócić uwagę rezerwując hotel?
Na co zwrócić uwagę rezerwując hotel?
Bitwa o gości - kolejne starcie
Bitwa o gości - kolejne starcie
Promocje często w pierwszym odruchu budzą naszą podejrzliwość, zanim jeszcze zdążymy się z nich ucieszyć. Dobrze mieć się na baczność i dokładnie weryfikować oferty zwłaszcza w hotelach. Na co zwrócić uwagę? Opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN ekspertka ds. hotelarstwa Marta Klepka.

Promocje w hotelach. Na co uważać?

Promocyjne oferty noclegów i pakietów w hotelach zalewają nas z każdej strony. Na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując pobyt w okazyjnej cenie aby faktycznie zaoszczędzić i  korzystać z pełnowartościowej oferty?  

- Haków w naszych promocjach hotelarskich nie ma. Chciałabym zachęcić wszystkich do poróżowania po Polsce. Jest o wiele przyjemniej w hotelach. Możemy znaleźć trzy doby za dwie. Nie ma takiego tłoku. Dodajmy, że za chwilę zima, więc np. w górach te ceny znowu będą większe - powiedziała Marta Klepka, ekspertka ds. hotelarstwa.

- Jestem zwolenniczką, żeby zawsze bezpośrednio kontaktować się z hotelem. Wejdźmy na stronę wybranego przez nas obiektu. Może być lepsza cena o 5-30% w porównaniu z np. pośrednikami - dodała.

Kiedy podróżować po Polsce?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że wybierając konkretne terminy naszych wyjazdów, możemy sporo zaoszczędzić. Dlatego warto wybierać jak najmniej oczywiste daty urlopów.

- Polecam podróże od niedzieli do środy, cena będzie niższa niż od czwartku do niedzieli. Jeśli ktoś może sobie na to pozwolić, niech weźmie urlop w czasie mniejszego zagęszczenia hotelowego. (...) Warto też zadzwonić na recepcję hotelu i dowiedzieć się, co obiekt może nam zaproponować - tłumaczyła Marta Klepka.

"Bitwa o gości"

W najbliższym odc. programu poznamy właścicieli 4 kolejnych obiektów. Oceniać się będą właściciel glampingu z Mikołajek, przytulnego pensjonatu na Kociewiu, imprezowego domu na Mazurach oraz rodzinnego osiedla domków na Warmii. Konkurenci odwiedzą się nawzajem, żeby sprawdzić, czy cena jest adekwatna do oferowanych warunków.

 Program oglądać można o godz. 17:30 na antenie TVN oraz w Playerze.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Woźniak/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?