Gwiazdy

Justin Timberlake potwierdził przyjście na świat drugiego syna. "Nikt nie śpi, ale jesteśmy zachwyceni"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Justin Timberlake potwierdził plotki sprzed miesięcy i oficjalnie ogłosił, że jego syn Silas ma rodzeństwo. W rozmowie z Ellen DeGeneres wokalistka rozpływał się nad najmłodszą pociechą.

Mimo ogromnej popularności Justinowi Timberlake'owi i jego małżonce Jessice Biel udaje się wieść względnie normalne życie z dala od mediów. Para z powodzeniem realizuje się zawodowo, jednak te najbardziej intymne sprawy trzymają dla siebie.

Justin Timberlake potwierdził powiększenie rodziny

Już w zeszłoroczne wakacje media donosiły, że muzyk i aktorka powitali na świecie drugie dziecko. Oboje jednak konsekwentnie milczeli. Dopiero teraz, ponad pół roku później, Justin potwierdził oficjalnie, że ich rodzina się powiększyła.

Justin Timberlake wystąpi w najnowszym odcinku programu "The Ellen DeGeneres Show". W sieci pojawiła się już jego zapowiedź. Prowadząca namówiła swojego gościa do rozmowy o kilkumiesięcznym dziecku. Wokalista najprawdopodobniej spodziewał się tego tematu i od razu potwierdził, że razem z Jessicą Biel powitali na świecie syna, którego nazwali Phineas.

- Jest niesamowity i uroczy. Nikt nie śpi, ale jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi - dodał.

Justin Timberlake i Jessica Biel mają drugiego syna

Pierwszy syn pary Silas Randall przyszedł na świat wiosną 2015 roku. Sławni rodzice trzymają chłopca z dala od błysków fleszy. Co prawda Jessica Biel wrzuciła do sieci kilka jego zdjęć, ale na każdym z nich twarz Silasa jest zasłonięta. Coś nam mówi, że mały Phineas nieprędko zaliczy debiut na Instagramie.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości