Gwiazdy

Joanna Koroniewska wspomina mamę w swoje urodziny. "Szkoda, że już 20 lat nie świętuje tego wyjątkowego dnia ze mną"

Gwiazdy

KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Joanna Koroniewska obchodzi 43. urodziny. Z tej okazji opowiedziała o trudnych przeżyciach i tęsknocie za zmarłą mamą. Aktorka zawdzięcza mamie, to jaką jest osobą.

Joanna Koroniewska wspomina mamę

Joanna Koroniewska z okazji swoich urodzin, napisała na profilu na Instagramie o mamie. Wspomniała, że to właśnie ona ukształtowała jej charakter i dzięki niej jest samodzielna i uśmiechnięta.

- Dziś mam urodziny. ? Ale ten dzień od wielu lat napawa mnie nostalgią i przede wszystkim wzbudza we mnie mocniejsze bicie serca. ❤️Miałam się urodzić w Dzień Matki. No właśnie. Dla mnie te dwa dni po sobie ZAWSZE były jednym wyjątkowym dniem. Dzięki wyjątkowej osobie. Dzielnej Mamie. Dzięki niej jestem, jaka jestem. Samodzielna przez całe moje życie. Uśmiechnięta tak jak Ona. I walcząca - napisała Koroniewska.

Joanna Koroniewska: "Doceniajmy swoich bliskich"

Mama Joanny Koroniewskiej zmarła ponad 20 lat temu na raka piersi. Wówczas aktorka miała 22 lata. Koroniewską wychowywała tylko mama. Podkreśliła, że rana się zabliźniła, ale taka strata nigdy nie przestanie boleć.

- Szkoda, że już 20 lat nie świętuje tego wyjątkowego dnia ze mną. Że nie widzi, jaką jestem mamą, jak wspaniałe są jej wnuczki, zięć. Choć głęboko wierzę w to, że się jeszcze spotkamy. ❤️❤️Szczerze?! Rana się zabliźnia, ale nigdy do końca nie przestaje boleć. ?❤️ Doceniajmy swoich bliskich. Każdego dnia. Zawsze - napisała do swoich obserwatorów. - Przytulam dziś Wszystkich, którzy NAJBARDZIEJ tego potrzebują ❤️ - dodała.

Aktorka wielokrotnie angażowała się w akcje zachęcające kobiety do badań . W październiku ubiegłego roku, czyli w miesiącu walki z rakiem piersi, również opublikowała post, w którym napisała jak ważne jest samobadanie piersi i, że może to uratować życie.

-Ja widziałam w szpitalu z Mamą młode dziewczyny, którym dzięki szybkiej diagnozie się udało! Oby w naszym życiu było jak najmniej takich tragedii. Dlaczego po tylu latach zdecydowałam się na ten krok? Ponieważ pomyślałam sobie, że jeśli przez publikację tego zdjęcia, choć jedna dziewczyna zadba o siebie i pójdzie w końcu na badania, to warto było to zrobić - wyjaśniła aktorka.

Zobacz wideo: Remontowe przygody Joanny Koroniewskiej. "Chcę zmienić życie i przerobić je o 180 stopni"

>>> Zobacz także:

Tatiana Okupnik po 42 latach dowiedziała się o chorobie. "Kości zaczęły pękać na potęgę"

Kto poprowadzi 13. edycję "Mam Talent!"? Marcin Prokop już wie, Szymon Hołownia komentuje: "Niech Pan ma go w opiece"

Autor kontrowersyjnego wywiadu z księżną Dianą przeprosił jej synów. "Nie było moją intencją, by w jakikolwiek sposób zaszkodzić Dianie"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości