Gwiazdy

Filmowa Baby wróci w nowej odsłonie "Dirty Dancing". Jak dziś wygląda Jennifer Grey?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Minęły już 33 lata, od kiedy Jennifer Grey skradła serca widzów, wcielając się w Baby w filmie "Dirty Dancing". Fani kultowego obrazu mają więc powód do radości - oficjalnie potwierdzono kontynuację produkcji. Co istotne, zobaczymy w nim aktorkę znaną z pierwzoru. Co działo się u Jennifer Grey na przestrzeni ostatnich trzech dekad?

Powstanie nowa odsłona "Dirty Dancing"

W 1987 roku do kin weszło "Dirty Dancing". Obraz przyciągnął tłumy i w mgnieniu oka zyskał masową wręcz popularność. Odbiorców zachwyciło połączenie romantyzmu i sensualnego tańca.

Sceny tanecznych popisów z udziałem głównych bohaterów - Johnny’ego Castle i Frances „Babe” Hoseman, w których wcielili się Patrick Swayze i Jennifer Garner, stały się kultowe. Aktorski duet podbił także serca polskich widzów. W naszym kraju tytuł filmu został przetłumaczony na "Wirujący seks".

Tym bardziej więc fanów ucieszyła informacją, że po 33 latach od premiery, powstanie nowa wersja "Dirty Dancing". Doniesienia potwierdził Jon Feltheimer, dyrektor generalny studia Lionsgate. Za reżyserię odpowie Jonathan Levine, a w obsadzie nie zabraknie samej Jennifer Grey.

Jak teraz wygląda Jennifer Grey?

Rola w "Dirty Dancing" przyniosła Jennifer Grey prawdziwą popularność. Choć w późniejszych latach aktorka zagrała w wielu innych produkcjach, jak np. "Ogary Broadwayu" czy "Oczy świadka", wiele osób kojarzy ją przede wszystkim z roli szesnastoletniej Baby. Na początku lat 90., z powodu kompleksów, aktorka zdecydowała się przejść kilka operacji plastycznych. W późniejszych wywiadach wyznała, że przez zmieniony wygląd stała się praktycznie anonimową osobą.

W jej życiu nie zabrakło perturbacji. Niedługo przed premierą "Wirującego seksu" miała wypadek samochodowy, po którym uskarżała się na chroniczny ból pleców. Dziesięć lat temu u aktorki zdiagnozowano nowotwór tarczycy. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę. W lipcu bieżącego roku z kolei w mediach pojawiła się kolejna, niewesoła informacja na temat aktorki. Jennifer Grey ogłosiła na profilu na Instagramie, że w styczniu rozpadło się jej małżeństwo z Clarkiem Greggiem. W poście aktorka opublikowała też wspólną fotografię z byłym małżonkiem. Ich związek trwał 19 lat.

Zaplanowane są również kontynuacja produkcji "Krzyk" i film biograficzny o Whitney Houston. Szczegóły w materiałach:

Zobacz także:

Niespodzianka dla fanów Quebonafide. Będzie film dokumentalny o raperze

Lili Reinhart wyznała, dlaczego tak długo ukrywała swoją orientację seksualną

Anna Kalczyńska odtworzyła wakacyjne zdjęcie z synem sprzed lat. Fani: "I wciąż ta sama figura"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości