Gwiazdy

Lili Reinhart wyznała, dlaczego tak długo ukrywała swoją orientację seksualną

Gwiazdy

Lili Reinhart wyznała, dlaczego tak długo ukrywała swoją orientację seksualną

Lili Reinhart to gwiazda serialu "Riverdale", która w czerwcu bieżącego roku zrobiła coming out. Na Instagram Stories przyznała, że jest "dumną biseksualną kobietą". Temat swojej seksualności poruszyła również ostatnio w jednym z wywiadów. Zaznaczyła, że od dawnych lat interesowała się kobietami. 

Lili Reinhart jest biseksualna

Ostatni rok przyniósł zmiany w prywatnym życiu Lili Reinhart. Po trzech latach związku gwiazda serialu "Riverdale" i Cole Sprouse, jej kolega z planu, postanowili się rozstać. Niedługo później aktorka zdobyła się na szczere wyznanie. Lili pozwoliła sobie na nie przy okazji promocji protestu Black Lives Matter.

Jestem dumną biseksualną kobietą

- napisała w czerwcu na swoim Instagram Stories.

Lili Reinhart coming out

W wywiadzie dla magazynu "Flaunt" aktorka zdecydowała się na kolejny komentarz w sprawie swojej orientacji. Przyznała, że już od wczesnych lat interesowali ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Od dawna też bliscy Lili wiedzieli o jej orientacji. Dopiero teraz jednak aktorka zdecydowała się zrobić publiczny coming out. 

Od zawsze byłam wyłącznie w heteronormatywnych związkach, dlatego bałam się [przyznać do biseksualności - przyp. red.], że ludziom z zewnątrz, zwłaszcza mediom, zbyt łatwo przyszłoby oczernianie mnie i oskarżanie o to, że udaję, by zwrócić na siebie uwagę. To nie było coś, z czym chciałam mieć do czynienia

- wyjaśniła teraz.

Gwiazdy o swojej orientacji

Lili Reinhart nie jest jedyną gwiazdą, które zdecydowały się otwarcie mówić o swojej nieheteroseksualnej orientacji. Już wcześniej gwiazdy takie, jak Miley Cyrus, Sia, Paris Jackson czy Bella Thorn określiły się mianem panseksualnych. Osobami biseksualnymi okazali się z kolei: Drew Barrymore, piosenkarz Jason Mraz czy Angelina Jolie. Brytyjski wokalista Sam Smith w 2014 roku otwarcie powiedział, że jest gejem. Po kilku latach wyznał, że jest niebinarny płciowo, co oznacza, że w równym stopniu czuje się zarówno mężczyzną, jak i kobietą. 

O wyznaniach innych gwiazd dowiesz się również z poniższych materiałów:

Zobacz także:

Incydent podczas kręcenia teledysku do "Rain On Me". Lady Gaga zadrapała Arianę Grande w powiekę

Netta w jacuzzi. Gwiazda plus size pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni. "Aż mi się zrobiło gorąco"

Promienna Lara Gessler zachwyca w ciąży. Fani: "Cudnie wyglądasz, wzrok trudno oderwać"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
93
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0