Gwiazdy

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie: "Jestem niewinny!"

Gwiazdy

Jarosław Bieniuk opuścił areszt. Po przesłuchaniu postawiono mu zarzuty udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego. Bieniuk wydał oświadczenie.

Jarosław Bieniuk został zatrzymany we wtorek, 16 kwietnia w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Postawiono mu zarzuty udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego.

Jarosław Bieniuk opuścił już areszt i wydał oświadczenie w tej sprawie. Oto jego pełna treść:

W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia. Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych.Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

W oświadczeniu Jarosław Bieniuk prosi również o uszanowanie prywatności jego rodziny:

Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Jarosław Bieniuk w oświadczeniu poprosił również o używanie jego pełnego imienia i nazwiska w pisanych przez media artykułach:

Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych. Jarosław Bieniuk

Zobacz również:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości