Gwiazdy

Janet Jackson kończy 56 lat. Początkowo nie wiązała swojej kariery z muzyką

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/11
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Janet Jackson jest najmłodszą siostrą Michaela Jacksona. Artystka również odnalazła się w świecie muzyki, sprzedając ponad 100 milionów płyt. Jednak jak się okazuje, początkowo swoją przyszłość wiązała z zupełnie innym zawodem.

Kariera Janet Jackson

Janet Jackson to amerykańska piosenkarka, aktorka i producentka filmowa. Artystce, jako jednej z niewielu wokalistek w historii muzyki, udało się sprzedać ponad 100 milionów płyt a dwie z nich znalazły się na liście "500 najlepszych albumów" magazynu "Rolling Stone".

Początkowo artystka nie wiązała swojej przyszłości z karierą muzyczną. - Chciała być prawnikiem, takie było jej marzenie, ale poszła w muzykę, tak jak wszyscy pozostali niemalże członkowie tej rodziny - wyjaśnia reporterka, Sandra Hajduk. - To jest kobieta wielu talentów, bo ona i grała w filmach, serialach i występowała na scenie - dodaje.

Rodzina Jacksonów

Piosenkarka często powtarzała, że spośród rodzeństwa była najbliżej związana z Michaelem Jacksonem. - To było takie jej oczko w głowie, chociaż to ona była tą młodszą siostrą - wyjaśnia Sandra. Swoich sił w świecie muzyki próbowała również ich starsza siostra, LaToya Jackson. Nie zrobiła jednak tak spektakularnej kariery jak Michael czy Janet.

Syn Michaela Jacksona postanowił z kolei odciąć się od rodzinnej sławy. - Prowadzi kanał na YouTube, gdzie jest krytykiem filmowym. Ma 21 lat - opowiada reporterka. - Zmienił imię (...) tak naprawdę nazywa się Prince Michael Jackson II i dziś prosi, by zwracać się do niego Bigi - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Jamie McCarthy / Staff / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości