Gwiazdy

Andrzej Seweryn ambasadorem akcji "Dwie Godziny dla Rodziny". "Relacje międzyludzkie tworzą nasze życie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5
Dzień Dobry TVNCo nowego w świecie gwiazd?

Andrzej Seweryn włączył się do akcji pod hasłem "Dwie Godziny dla Rodziny". Wybitny aktor nie ma wątpliwości, że poświęcanie czasu bliskim powinno być dla nas priorytetem. Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN opowiedziała o wyjątkowej inicjatywie, w której bierze udział TVN Grupa Discovery.

Akcja "Dwie Godziny dla Rodziny"

TVN Grupa Discovery po raz kolejny włączyła się w akcję Instytutu Humanities pod hasłem "Dwie Godziny dla Rodziny. Dwie Godziny dla Człowieka". Inicjatywa powstała 11 lat temu i jest elementem ruchu społecznego na rzecz bliskości. To odpowiedź na narastające zjawiska samotności, depresji i kryzysu więzi międzyludzkich.

- Chciałabym powiedzieć kilka słów o ważnej kampanii "Dwie godziny dla rodziny", do której przyłączyła się nasza firma Discovery - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN. - Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni, bo cóż jest ważniejszego dzisiaj niż to, żeby w tym zabieganym, szalonym świecie znaleźć te dwie godziny dla rodziny? Ambasadorem tej akcji został Andrzej Seweryn - dodała dziennikarka.

Andrzej Seweryn ambasadorem akcji "Dwie Godziny dla Rodziny"

Znany aktor został zapytany o to, czym są dla niego relacje międzyludzkie.

- Bardzo ważną cechą, która pomaga nam być w zdrowych relacjach z ludźmi, to jest uwaga. To, że jestem uważny, skoncentrowany na kimś, na czymś, co nas dotyczy. Ponieważ relacje międzyludzkie tworzą nasze życie. Nie ma niczego poza tym. Inaczej powiedziawszy, świata nie ma bez tych relacji - wyznał Andrzej Seweryn.

- Warto skorzystać z doświadczenia pana Andrzeja i zwrócić uwagę na uważność - stwierdził nasz prowadzący Andrzej Sołtysik.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości