relacje rodzinne

  relacje rodzinne

  Magda Gessler to nie tylko doświadczona restauratorka i wymagająca jurorka programów kulinarnych, ale i niezwykle rodzinna osoba. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" chętnie dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego, podkreślając tym samym, jak wiele znaczą dla niej najbliżsi. Tym razem opublikowała w sieci zdjęcie syna i wnuczki. Fotografia sprzed roku, na której Tadeusz Müller trzyma w objęciach małą Nenę, wywołała żywiołową reakcję internautów.

  Program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" to wyjątkowy projekt, poruszający temat wieloletniej rozłąki ojca i syna. Jego bohaterowie, Tadeusz i Robert Motyka zgodzili się wspólnie przeprowadzić remont niewielkiego pomieszczenia przeznaczonego na sklep. Praca nad modernizacją lokalu była dla nich swoistym sprawdzianem, pozwoliła im także odbudować długo zaniedbywaną relację.

  Człowiek jest istotą społeczną i w sposób naturalny zawiera rozmaite stosunki międzyludzkie. Jakie są ich rodzaje i kiedy będą one naprawdę pozytywne?

  Magda Gessler od ponad 10 lat przemierza wzdłuż i wszerz całą Polskę, by nieść pomoc restauratorom, którzy znaleźli się w krytycznej sytuacji. Znana kucharka zyskała dzięki temu oddaną rzeszę fanów, którzy chętnie śledzą kulisy jej życia prywatnego za pośrednictwem mediów społecznościowych i nie szczędzą komplementów na widok publikowanych przez nią zdjęć czy relacji. Tym razem zachwyt internautów wywołał post, który gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" umieściła na Instagramie z okazji urodzin córki.

  Rodzinne wakacje z założenia powinny zbliżać do siebie rodziców i dzieci, dostarczać im miłych wrażeń, tworzyć piękne wspomnienia. Może się jednak zdarzyć, że obecność rodzica, jego wygląd i zachowanie, staje się źródłem negatywnych emocji, przekładających się na jego odtrącenie, a nawet ucieczkę od wspólnego spędzania czasu. Dlaczego dzieci wstydzą się swoich rodziców podczas urlopu? O tym rozmawialiśmy z psycholog Zuzanną Butryn.

  Przed udziałem w Projekcie Lady Roksana Gac była surowa dla swojej młodszej siostry. Po swojej metamorfozie wizerunkowej w programie i po warsztatach z trenerką rozwoju osobistego przyznała, że raniła Noemi. To wyznanie ociepliło relacje sióstr. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry Wakacje, aby powiedziały o tym przełomowym momencie. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie po warsztatach? Jak zachowywały się w stosunku do siebie przed pojednaniem i jak wygląda to teraz? Obok nich usiadła na naszych kanapach mentorka w programie Projekt Lady Tatiana Mindewicz-Puacz.

  Dzień Dobry TVN za kulisami nowego talent-show "APLAUZ, APLAUZ". Nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorką programu Anią Rusowicz o emocjach, jakie wywołuje u niej udział w programie. Tu najważniejsza jest rodzina. Czy widząc relacje rodzinne między uczestnikami, wokalista czuje ścisk w gardle? Co wzrusza Anię najbardziej? Jakie wspomnienia z dzieciństwa ma artystka i dzięki czemu potrafi doceniać dziś małe rzeczy? Czy Ania Rusowicz ma dystans do przeszłości?

  Na kanapach Dzień Dobry Wakacje rodzina Maślaków i to w pełnym składzie. Maślakom towarzyszyliśmy podczas ich pierwszej profesjonalnej sesji fotograficznej. Jak sie czuli na planie? Czego Rafał nauczył się od swojego taty i za co podziwia mamę? W jaki sposób rodzina pielęgnuje swoją więź? I jaka sytuacja sprawiła, że Maślakowie jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli?

  Synów projektantki bardzo rozzłościły plotki na jej temat. Przeciwko osądowi jednego z chirurgów plastycznych publicznie zaprotestował Oscar Minge, umieszczając na swoim facebook'u bardzo emocjonalny i dosadny wpis. Jak zareagowała na to Ewa Minge? Jakie relacje łączą ją z synami? Dlaczego projektantka mówi, ze tworzą prawdziwe włoską rodzinę?