Jak Kornelia ze "ŚOPW" dogaduje się z rodziną Marka? "Byliśmy w tym razem"

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o sytuacji rodzinnej
Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o sytuacji rodzinnej
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Iza komentuje rozstanie Kamilem
Iza komentuje rozstanie Kamilem
Marek niejednokrotnie opowiadał w programie o swojej skomplikowanej relacji z mamą. Czy Kornelia potrafiła się odnaleźć w tej sytuacji? Jak teraz wyglądają ich kontakty? Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odnieśli się do tego w rozmowie z Justyną Piąstą z serwisu dziendobry.tvn.pl.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" - Kornelia i Marek

Kornelia i Marek poznali się za sprawą udziału w telewizyjnym eksperymencie. Bardzo szybko się w sobie zakochali, a w dniu decyzji ogłosili, że chcą pozostać w małżeństwie. Są parą do dziś. Zamieszkali razem w Bydgoszczy, Kornelia znalazła nową pracę i prowadzą, jak to nazywają, zwyczajne, szczęśliwe życie. W przyszłości planują też zostać rodzicami. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule.

Marek często mówił w programie o problemach związanych z jego mamą. Kobieta obawiała się, że jej syn zacznie się od niej oddalać i w konsekwencji stracą kontakt, ponieważ on będzie skupiał się na swojej żonie. To prowadziło do licznych nieporozumień między matką i synem, a także było przyczyną wielu napięć.

- W moim odczuciu niektóre osoby zaczęły za bardzo ingerować w moje małżeństwo z Kornelią, dlatego teraz mogę powiedzieć, że była to dobra relacja z rodziną. Relacja z moją mamą jest inna. Chciałbym się odciąć, dlatego pojawiła się myśl o przeprowadzce do Poznania, ale jak wcześniej to było wspomniane, to jest zarazem ucieczka, a ucieczka nie jest niczym dobrym - mówił Marek w finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Kornelia i Marek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o sytuacji rodzinnej

Kornelia nie zrażała się rodzinnymi kłopotami męża. Marek w wywiadzie dla naszego serwisu wyznał, że wreszcie znalazł partnerkę, która w pełni go wspiera - nie tylko w tych dobrych, ale przede wszystkim w tych gorszych chwilach.

- Od samego początku bardzo to w Kornelii mi się spodobało, że ona mnie zaakceptowała takiego, jakim jestem. Ze wszystkim. I z tym bagażem rodzinnym, i z moimi zachowaniami. Nie było jakiegoś takiego odtrącenia od niej, tylko bardziej próba zrozumienia. Do teraz jest właśnie takie zrozumienie. To jest coś niebywałego - wyznał.

Czy Kornelii udało się odnaleźć w tej sytuacji?

- Nie miałam problemów. Byliśmy w tym razem. Do dzisiaj bardzo dobrze się dogaduję z rodziną Marka. Przyjęli mnie bardzo ciepło. Tak samo moja rodzina, jak i jego nas oboje akceptuje i wszystko zeszło na takie dobre tory - wyznała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości