Gwiazdy

Izabela Kuna ćwiczy na rurze: "Zwariowałam"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Izabela Kuna, aktorka
Bartosz Krupa/East NewsIzabela Kuna ćwiczy na rurze

Izabela Kuna swoim najnowszym postem motywuje kobiety. 51-letnia aktorka w zabawny sposób zdradziła bowiem, jak dba o zdrowie i sylwetkę. Opisowi towarzyszy seria wyjątkowych kadrów. - Jesteś najlepsza, a taki szpagat na rurze, to klękajcie narody - skomentowała Marta Kuligowska, dziennikarka TVN24.

Izabela Kuna - aktorka i autorka książek

Izabela Kuna to jedna z najpopularniejszych aktorek. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać podczas Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera, gdzie film "Teściowie" Kuby Michalczuka z udziałem artystki walczył o nagrodę główną. Z kolei na Playerze nieustannie możemy oglądać ją w "Listach do M" 3 i 4 oraz w serialu "Nieobecni".

Zobacz wideo: Polscy aktorzy i aktorki

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Gwiazda nie tylko spełnia się na planach zdjęciowych, teatralnych deskach czy jako autorka książek. Okazuje się, że na sali treningowej radzi sobie równie znakomicie. Dowodem na to jest najnowszy post Izabeli Kuny.

Izabela Kuna ćwiczy na rurze

Izabela Kuna nieraz dowiodła, że wiek to tylko liczba. Teraz do instagramowej galerii 51-letniej aktorki trafiły fotografie, które dokumentują jej ćwiczenia na rurze. Wśród zdjęć odnajdziemy, jak "robi szpagat", a to dopiero początek aktywności fizycznej.

Zwariowałam. Ćwiczę jogę, tańczę na rurze (Marek twierdzi, że głównie stoję), jem albo nie jem, za to w łóżku zawsze mam czekoladę z orzechami albo ememsy. Bardzo żałuję, że nie jestem młodsza i że nie wiem więcej, ale póki co jestem zadowolona. Czego wszystkim życzę. Ahoj przygodo

Pod postem posypały się liczne komplementy m.in. od znanych kobiet.

- Wspaniała!!! I jaki szpagacior- sztos - skomentowała Katarzyna Dąbrowska, aktorka. - Jesteś najlepsza, a taki szpagat na rurze, to klękajcie narody - dodała Marta Kuligowska, dziennikarka TVN24. - Dobra perspektywa, to nie jest szpagat prawdziwy - odpowiedziała z dystansem Izabela Kuna.

Zobacz wideo: Miała być aktorką, a została

Miała być aktorką, a została…
Miała być aktorką, a została…
Dzień Dobry TVN

Prawdziwy szpagat czy nie, jedno jest pewne - aktorka inspiruje Polki.

"Motywuje mnie pani do życia", "Podziwiam, że się chce, a efekty jak widać", "Uwielbiam cię Iza. Jesteś bezbłędna", "No, ja tak nogi nie podniosę. Zdjęcia budzą uśmiech i podziw", "Brawo, ale Pani jest elastyczna. Trzecia fotka fantastyczna", "Super! Gratuluję kondycji, wyglądu, faceta i talentu. Kolejność przypadkowa" - czytamy pod postem.  

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości