Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zaprosił wyjątkowych gości. Fan: "Dobre to będzie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Marta Malikowska i Szymon Marciniak u Kuby Wojewódzkiego
Marta Malikowska i Szymon Marciniak u Kuby WojewódzkiegoTVN
wideo 2/6
TVNMarta Malikowska i Szymon Marciniak u Kuby Wojewódzkiego

Przed nami kolejny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Na kanapach zasiądą nietuzinkowi goście, czyli Marta Malikowska, gwiazda "Skazanej" oraz sędzia piłkarski Szymon Marciniak. Czego możemy się spodziewać?

"Kuba Wojewódzki" - nowy odcinek

17 maja - jak co wtorek - na antenie TVN ukaże się premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Do sieci trafił już zwiastun, w którym prowadzący poprosił, by goście się przedstawili.

- Elo ludziska, sędziuję Ligę Mistrzów. Biegam z Cristiano Ronaldo na boisku. Mam kartki, także Kuba uważaj - powiedział Szymon Marciniak. - Jestem gościnią Martą Malikowską - dodała artystka.

Marta Malikowska i Szymon Marciniak - kim są goście Kuby Wojewódzkiego?

Marta Malikowska ukończyła studia na PWST w Krakowie. Od lat możemy ją podziwiać na scenie. Aktorka związana była z Teatrem Współczesnym w Szczecinie, a obecnie występuje na deskach w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. Szerszej publiczności dała się poznać na srebrnym ekranie. Zagrała m.in. w takich produkcjach jak: "Córki dancingu", "Przebacz", "Żyć nie umierać". Z kolei widzom TVN i Playera.pl znana jest z seriali: "Druga szansa", "Chyłka. Inwigilacja" oraz "Skazana", gdzie wciela się w postać Agaty Strzeleckiej "Kosy".

Obok artystki na kanapie zasiądzie znany arbiter, który swoją karierę rozpoczął w wieku 21 lat. Marcin Marciniak sędziował najważniejsze piłkarskie rozgrywki: mecze w Ekstraklasie, a także Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Był też sędzią międzypaństwowym podczas Mistrzostw Europy 2016 oraz Mistrzostw Świata 2018. 

Kuba Wojewódzki z Martą Malikowską i Szymonem Marciniakiem

Jak zwykle król "TVN-u" opublikował na swoim profilu na Instagramie selfie z gośćmi.

- We wtorek u mnie #ligamistrzów Kolega @cristiano Ziomek @sergioramos Spowiednik @leomessi, czyli sędzia #szymonmarciniak oraz najpopularniejsza Skazana @marta_malikowska - napisał prowadzący.

Pod postem posypało się wiele miłych słów. "Najlepszy sędzia na świecie", "Ładnie ubrana kobieta", "Przezdolna dziewczyna", "Osadzona ....boskie są wszystkie w tym serialu", "Oj, dobre to będzie" - czytamy.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie oglądać?

Premierowy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego we wtorek 17 maja o 22:40 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości