Gwiazdy

"MasterChef Junior". Znamy zwyciężczynię 7. edycji kulinarnego show

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Poznaliśmy zwyciężczynię „MasterChef Junior”
Poznaliśmy zwyciężczynię „MasterChef Junior” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNPoznaliśmy zwyciężczynię „MasterChef Junior”

Za nami wielki finał 7. edycji show "MasterChef Junior". Młode adeptki sztuki kulinarnej w ostatnim odcinku dały popis swoich umiejętności. Choć wszystkie dania były pyszne, to tylko jedna z uczestniczek mogła wygrać. Jaka była decyzja jury? Zwyciężczyni i jej mama odwiedziły Dzień Dobry TVN.

"MasterChef Junior" - Finał

W finałowym odcinku "MasterChef Junior" zmierzyły się Hela Kłobucka, Ewa Ziemiańska i Wiktoria Chmielewska. Dziewczynki w ostatecznym starciu miały za zadanie przygotować menu degustacyjne, składające się z przystawki, dania wegetariańskiego lub rybnego, dania mięsnego i deseru. Jurorzy w składzie - Anna Starmach, Michel Moran i Łukasz Jakubiak - mieli arcytrudne zadanie. Młode kucharki przyrządziły przepyszne dania i trudno było wybrać, która z nich zasługuje na zwycięstwo.

Po naradzie jury ogłosiło, że w finale najlepiej poradziła sobie Hela Kłobucka i to ona wygrała 7. edycję "MasterChef Junior". 11-latka spełniła swoje marzenie.

Zwyciężczyni 7. edycji "MasterChef Junior"

Hela Kłobucka od najmłodszych lat uwielbia gotować i właśnie dlatego postanowiła zgłosić się do "MasterChef Junior". Rodzice dziewczynki wspierają jej pasję, a w trakcie nagrywania programu nieustannie jej kibicowali. 11-latka chętnie pichci azjatyckie dania. Ostre potrawy, tajskie zupy oraz hinduskie, aromatyczne potrawy to coś, w czym czuje się najlepiej.

Hela wraz z mamą, Karoliną Kłobucką, pojawiły się w studiu Dzień Dobry TVN. Zwyciężczyni "MasterChef Junior" opowiedziała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas finału.

- Bardzo starałam się. Ten odcinek finałowy był już dość luźny, bo wiedziałam, że która z dziewczyn nie wygra, to będzie świetnie. Ale udało się - przyznała Hela.

11-latka wspomniała, że dziadek zaszczepił w niej pasję do gotowania. - Prawdziwe gotowanie zaczęło się z dziadkiem. Pokazał mi, co to są smaki, jak używa się przypraw. To takie hobby dziadka - powiedziała Hela. - Mama też zawsze była w kuchni. I ja na początku się jej przyglądałam, a później a to pokroiłam marchewkę, a to dolałam wody, pomieszałam sos i tak powolutku wchodziłam w to wszystko - powiedziała Hela.

- U nas wspólne gotowanie i jedzenie jest bardzo ważne - podkreśliła Karolina Kłobucka. - Hela któregoś dnia przyszła i powiedziała, że ma już napisane zgłoszenie do "MasterChefa", wystarczą tylko podpisy rodziców i mamy to wysłać. Nie mieliśmy wyjścia z mężem - dodała z uśmiechem mama Heli.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości