Gwiazdy

Izabela Janachowska o swoim stylu i ulubionych ubraniach. "Mam takie rzeczy, do których jestem bardzo przywiązana"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Izabela Janachowska uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Była tancerka doskonale zna się nie tylko na branży ślubnej, ale także modowych trendach, które na bieżąco śledzi. Podczas wywiadu zdradziła nam sekrety swojego stylu i pokazała najważniejsze dla niej kreacje.

"Moda na spacer" – Izabela Janachowska

W dobie koronawirusa doceniamy każdą okazję, kiedy możemy wskoczyć w stylowe ciuchy, gdyż sporą część dnia siedzimy w domu ubrani w dresy. Specjalnego znaczenia nabrały nawet spacery, które są prawdziwym wydarzeniem i stały się niezwykle modne. My jako redakcja wpisujemy się w trendy i rozpoczynamy nowy cykl pt. "Moda na spacer" . Redaktorka Sabina Zięba będzie w nim rozmawiać ze znanymi i lubianymi gwiazdami o modzie oraz trendach, a także o tym, jak się nosić na różne okazje.

Bohaterką pierwszego odcinka jest Izabela Janachowska, która inspiruje fanki swoimi stylizacjami. Była tancerka w doskonały sposób potrafi łączyć elegancję ze stylem sportowym i niezmiennie jest bardzo kobieca.

- Mam wrażenie, że każdy musi się nauczyć swojego stylu . Przez bardzo długą część swojego życia obracałam się w świecie tanecznym, który rządzi się swoimi prawami i który też ma bardzo mocno określoną "stylówkę", jaka - patrząc tak z boku, z ulicy - wygląda dość dziwnie - powiedziała Izabela Janachowska.

Ulubione ubrania Izabeli Janachowskiej

Styl ekspertki od branży ślubnej z biegiem lat złagodniał. Teraz najczęściej stawia na pastelowe i klasyczne elementy garderoby. Ma jednak w szafie ubrania z różnych etapów w swoim życiu.

- Jak każda kobieta, mam takie rzeczy, do których jestem bardzo przywiązana, z którymi jestem już w związku wiele lat . Mam wrażenie, że dużo z nich pojawiło się wraz z przyjściem na świat mojego dziecka - wyznała Izabela Janachowska.

W "Modzie na spacer" pokazała m. in. wyjątkową katanę ze swoim i synka wizerunkiem, suknię ze studniówki czy kreację uszytą specjalnie na jej baby shower.

- Po prostu płakać mi się chce, jak sobie o tym przypomnę - dodała w "Modzie na spacer".

Izabela Janachowska o swoim stylu

Była tancerka wyznała, że odkąd ma synka, jej podejście do mody nieco się zmieniło. Teraz bowiem skupia się głównie na jego ubraniach, a nie na swoich.

- Mam wrażenie, że tak bardzo jestem zakupowo dzięki niemu wyżyta, że dla siebie już nic nie potrzebuję, naprawdę. Nie pamiętam, kiedy coś sobie kupiłam - stwierdziła.

Jeżeli jednak już coś wybiera, chce, by prezentowało się dobrze przez długi czas. I choć stara się mieć trendy w swojej garderobie, to jak mówi - nie przepłaca.

- Wydaje mi się, że ja jestem dosyć rozsądna w robieniu zakupów. Jeżeli decyduję się na coś, co jest drogie, markowe, to stawiam na takie modele, które są po prostu ponadczasowe. Więc jeżeli w mojej szafie widzimy coś od Chanel, to na pewno musi to być coś, co ubiorę dziś i pewnie za 5 czy 10 lat - zdradziła Izabela Janachowska.

Szczególne miejsce w jej szafie zajmuje marynarka Chanel z ostatniej kolekcji zaprojektowanej przez Karla Lagerfelda z sezonu jesień/zima 2019/2020. Prezenterka bardzo ją sobie ceni.

Program Izabeli Janachowskiej w TVN Style

Szósty sezon programu "W czym do ślubu?" ruszył 17 stycznia 2021 roku. Co niedzielę o 13.30 w TVN Style ekspertka omawia propozycje sukien ślubnych i pomaga parom młodym wybrać tę najbardziej pasującą.

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości