Gwiazdy

Klaudia El Dursi rozbawiła fanów. "Miało być zdjęcie z krowami, a wyszło zbite biodro"

Gwiazdy

TVN7

Klaudia El Dursi od dobrych kilku tygodni pracuje na planie zdjęciowym trzeciego sezonu programu "Hotel Paradise". Tym razem stacja TVN7 zamiast na Bali wysłała uczestników na rajski Zanzibar. I to właśnie stamtąd prowadząca reality show regularnie zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnim postem na Instagramie rozśmieszyła internautów.

Klaudia El Dursi stała się niezwykle popularna po występie w ósmej edycji "Top Model". Choć nie wygrała programu, szybko posypały się w jej kierunku nowe propozycje zawodowe. I tak już po raz trzeci poprowadzi "Hotel Paradise", który zdobył mnóstwo sympatyków. Tym razem stacja TVN7 przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. Jedną z nich jest zmiana pobytu miejsca uczestników. Plan zdjęciowy został bowiem przeniesiony z Bali na Zanzibar.

"Hotel Paradise" - Klaudia El Dursi z... krowami na Zanzibarze

Z rajskiej wyspy prowadząca reality show na bieżąco raczy swoich fanów gorącymi zdjęciami. Publikuje zdjęcia w bikini, zmysłowych stylizacjach z odkrytym brzuchem czy ultrakobiecych sukienkach. Ostatni jej post jednak wyróżnia się na tle pozostałych. Klaudia El Dursi udostępniła na instagramowym koncie fotografię, na której pozuje… z krowami.

- Miało być fancy zdjęcie z krowami, a wyszło zbite biodro – napisała.

Rozbawieni internauci zwrócili uwagę nie tylko na biodro prezenterki. Jej hollywoodzki uśmiech cieszył się podobnym zainteresowaniem.

- Ty nawet ze zbitym biodrem wyglądasz jak miliony monet – napisała jedna z internautek. – Hahaha, masz wspaniały uśmiech – dodała kolejna.

"Hotel Paradise 3" - premiera

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnych zabawnych i przepięknych ujęć El Dursi, to przypominamy, że już 22 lutego na antenie TVN7 zadebiutuje trzeci sezon randkowego reality show "Hotel Paradise". Dodatkowo prowadząca program będzie miała o wiele większy wpływ na losy uczestników. Nie możemy się już doczekać premiery.

Zobacz też:

"Hotel Paradise 3" na Zanzibarze. Uczestnicy zamieszkają w luksusowej wilii. Zobaczcie pierwsze zdjęcia

"Tajemnica zawodowa" - nowy serial w wiosennej ramówce TVN. W głównej roli Magdalena Różczka

Startuje 10. sezon "Królowych Życia". Co wydarzy się w premierowych odcinkach?

Zobacz wideo: Jakie warunki należy spełniać, aby zostać dawcą osocza? "Mam nadzieję, że okaże się, że będę mogła pomóc" powiedziała Klaudia El Dursi

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości