Gwiazdy

"Hotel Paradise 3" - Rajskie Rozdanie. Kogo z programu wyeliminowała Ola?

Gwiazdy

Hotel Paradise/TVN7

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise 3" za nami. Tym razem w ramach "rajskiego rozdania" z programem musiały się pożegnać aż dwie osoby. Którą z uczestniczek z rajskiej wyspy wyrzuciła Ola?

Mieszkańcy hotelu mają zaledwie kilka dni, by stworzyć udany związek. To jedyny sposób, by przetrwać w raju i być może dotrzeć nawet do finału. Kusi złota kula i romantyczne uniesienia. Na ścieżce ku szczęściu może jednak stanąć obawa, czy druga połówka okaże się lojalna podczas jednego z rajskich rozdań. W 10. odcinku 3. sezonu uczestnicy programu usłyszeli prawdę od wyroczni - dla kogo okazała się ona szczególnie bolesna?

"Hotel Paradise 3" - co wydarzyło się w 10. odcinku?

W 10. odcinku wiele się zmieniło - niekoniecznie na lepsze dla naszych par. Nad rajską wyspą zebrały się czarne chmury. Zmienił się dotychczasowy układ sił, czy raczej uczuć. Sprawy skomplikowały się jeszcze bardziej, gdy panowie zostali poproszeni do tańca - komu serce zabiło w innym rytmie? A komu pękło ze smutku?

Powinna uczyć każdego z nas, jak dobrze się ruszać. Jak zrobić dobrą cha-chę - nie tylko na parkiecie

- te słowa zaważyły na przyszłości jednego z dotychczasowych związków.

Były też zabawne momenty - a także chwile grozy. Szymek popełnił jedno z większych faux-pas całego sezonu, a Kornelia zrozumiała, jak bardzo liczy się dla niej poczucie wsparcia i zaufania w związku. Najtrudniejsze zadanie czekało Olę. To ona zdecydowała, która z uczestniczek musiała odejść.

"Hotel Paradise 3" - kto odpadł z programu?

Ola miała możliwość wyeliminowania jednej z koleżanek, ponieważ wcześniej wygrała zadanie. Zanim podjęła decyzję, przeprowadziła rozmowę z każdą z nich, pytając, po co przyszła do programu: po miłość, przygodę, czy pieniądze? Dodatkowo przyznała, że przy wyborze sugerowała się tym, jak od początku pobytu dziewczyny zachowywały się na rajskiej wyspie. Kogo wyeliminowała? Zgodnie z jej życzeniem padło na Patrycję.

Następnie prowadząca Klaudia El Dursi przeszła do kolejnego etapu eliminacji, czyli tzw. rajskiego rozdania. Uczestniczki po kolei podchodziły do partnerów, z którymi najlepiej się dogadują. Basia wybrała Krystiana, Luiza - Sebastiana, Ola - Dawida, Natalia - Marcina, a Bogusia i Kornelia - Simona. Simon wybrał Bogusię, więc Kornelia musiała opuścić program.

"Hotel Paradise 3" - nowy odcinek na Player.pl

Romantyczne reality show cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Od pierwszej emisji, która miała miejsce w USA w 2003 r. powstało już 56 edycji programu - i to w 14 krajach. Polska premiera odbyła się w lutym 2020 r.

Obecnie na antenie TVN7 możemy oglądać już 3. sezon, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30. Przedpremierowe i dłuższe odcinki "extra" dostępne są na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Ata i Artur wygrali "Hotel Paradise"

Zobacz też:

Syn Klaudii El Dursi trafił do szpitala na Zanzibarze. Prace na planie "Hotelu Paradise 3" będą przerwane?

Mama, dziennikarka, aktywistka. Kinga Rusin kończy 50 lat i jest kobietą spełnioną

Sonia Bohosiewicz o miłości do jazzu: "Zaczęłam się zastanawiać, czy nie powinnam tylko śpiewać i już skończyć z aktorstwem"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości