Gwiazdy

Syn Klaudii El Dursi trafił do szpitala na Zanzibarze. Prace na planie "Hotelu Paradise 3" będą przerwane?

Klaudia El Dursi

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Syn Klaudii El Dursi trafił do szpitala na Zanzibarze. Prace na planie "Hotelu Paradise 3" będą przerwane?

Klaudia El Dursi

Cover Video/x-news

Na Zanzibarze trwają nagrania nowej edycji "Hotelu Paradise". Prowadząca program Klaudia El Dursi zaniepokoiła fanów, publikując zdjęcie ze szpitala i prosząc o pomoc w zorganizowaniu lotu do Polski. Co się stało?

Klaudia El Dursi od początku roku przebywa na Zanzibarze, gdzie pracuje na planie 3. edycji "Hotelu Paradise". W mediach społecznościowych publikuje relacje z afrykańskiego raju, w tym kulisy swoich przygotowań do nagrań kolejnych odcinków reality show TVN7.

Syn Klaudii El Dursi trafił do szpitala na Zanzibarze

Fani zaniepokoili się, gdy na Instagramie El Dursi pokazała zdjęcie szpitalnego łóżka, a następnie nagrała dramatyczny apel z prośbą o pomoc w zorganizowaniu biletów na lot do Polski.

- Mam do was bardzo ważne pytanie. Czy mam tutaj kogoś z LOTU albo z ITAKI, bo dzisiaj z Zanzibaru do Polski leci czarter, tylko że mamy niedzielę i nigdzie nie mogę się dodzwonić, ani przez biuro podróży nie mogę tego załatwić, a potrzebuję kupić bilety na ten czarter – zwróciła się do swoich obserwatorów.

Kiedy fani zaczęli dopytywać, co dzieje się ze zdrowiem Klaudii, okazało się, że do szpitala trafiła nie ona, ale jej syn - 5-letni Jaś. Modelka zapewniła jednak, że wszystko jest pod kontrolą i nieprzerwanie pracuje na planie "Hotelu Paradise". 

- Kochani, po moich ostatnich story, zrobiło się takie małe zamieszanie. Chciałam was uspokoić, że mam się dobrze, z moim stanem zdrowia też jest wszystko w porządku. Nasza wizyta w szpitalu tyczyła się małego Jasia i również zapytanie o pomoc w transporcie tyczyło się Jasia. Dlatego że, jak każda mama, oczywiście bardzo martwię się o swoje dziecko i byłabym dużo bardziej spokojna, gdyby Jasiu podjął leczenie i wszystkie potrzebne badania w Polsce. Chciałabym też podziękować wszystkim, którzy się żywo zaangażowali w chęć pomocy. Sytuacja jest opanowana, a ja jak widzicie, wracam do pracy – wyjaśniła El Dursi. 

Klaudia El Dursi z dziećmi na planie "Hotelu Paradise 3"

Prowadząca "Hotelu Paradise" ma spędzić na Zanzibarze w sumie aż 4 miesiące. Podczas nagrywania pierwszych dwóch edycji reality show TVN7, El Dursi podkreślała, że największym problemem jest dla niej rozłąka z rodziną – synami Dawidem i Janem oraz partnerem, Jackiem Leszczyńskim. Tym razem, bliscy towarzyszą Klaudii w Tanzanii. – Stwierdziłam, że w obliczu pandemii tak będzie bezpieczniej, bo tak naprawdę nie wiadomo, co będzie za chwilę w Polsce i na świecie – mówiła jakiś czas temu w Dzień Dobry TVN. 

Małemu Jasiowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz wideo: Jak synowie Klaudii El Dursi przeżyli rozłąkę z mamą? "Jak chcę wyjść sama z domu po zakupy, to Jasiu upewnia się, czy wrócę"

Źródło: x-news

Zobacz też:

Afera na brytyjskim dworze po głośnym wywiadzie. "Meghan miała myśli samobójcze" 

Anna Kalczyńska o codzienności i swojej pracy: "Nie wyobrażam sobie życia bez zawodowej aktywności"

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Lubiłam lycrowe getry i zaczęłam hodować kaloryfer na brzuchu"

Co sądzisz o tym artykule?
64
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0