Gwiazdy

Nowa uczestniczka w "Hotel Paradise". Patrycja Kudaj nieźle namieszała

Hotel Paradise

TVN7/ x-news

Gwiazdy

Nowa uczestniczka w "Hotel Paradise". Patrycja Kudaj nieźle namieszała

Hotel Paradise

TVN7/ x-news

W "Hotel Paradise 3" robi się coraz goręcej. Niepewność, intrygi, romanse i żądza flirtu - to codzienność dla uczestników programu. W ostatnim odcinku do ekipy dołączyła Patrycja Kudaj. Dziewczyna już na wejściu pokazała pazura. Co o niej wiemy?

Niedawno wystartował trzeci sezon najpopularniejszego reality show randkowego w Polsce. Uczestnicy zamieszkali na Zanzibarze, aby znaleźć miłość i zawalczyć o duże pieniądze. Na tę chwilę z programu zdążył odpaść już jeden z uczestników - Krzysztof. Mężczyzna został bez pary po tym, jak Kornelia niespodziewanie postanowiła kontynuować grę w parze z Marcinem. Pozostali uczestnicy programu, którzy dobrali się w pierwsze pary, mogli zamieszkać ze sobą. Nie wszyscy zdążyli nacieszyć się parami.

"Hotel Paradise" - Patrycja Kudaj w programie

W "Hotelu Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka. Patrycja Kudaj nie zamierzała czekać i od razu wprowadziła spore zamieszanie. 23-latka rozbiła związek Krystiana i Basi.

"Hotel Paradise 3" - Basia płakała przez Patrycję

Patrycja Kudaj mogła wybrać pokój, w którym chce zamieszkać. Zdecydowała się na ten, w którym znalazła grzebienie i trymery. Dlaczego? Jak przyznała, zawsze chciała związać się z brunetem. Pokrzywdzona w tej sytuacji okazała się Basia, która musiała wyprowadzić się od Krystiana. 

Dopiero kilka dni są razem, a w zasadzie dopiero jeden dzień dzielą razem sypialnię, więc dla mnie to jest trochę infantylna sytuacja 

- mówiła zdziwiona reakcją Basi Patrycja.

"Hotel Paradise 3": Kim jest Patrycja Kudaj?

23-letnia Patrycja Kudaj pochodzi z Bełchatowa. Jak przyznała, swój udział w programie łączy z chęcią przeżycia wielkiej przygody, gdyż uwielbia adrenalinę. Uczestniczka miała już do czynienia za światem mediów i show-biznesu. W 2017 r. startowała w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Pracuje też na planach teledysków, próbuje swoich sił przed kamerą i bierze udział w sesjach zdjęciowych.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
77
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0