Rozrywka

Kontrowersyjna Ola Hałaburda pierwszą singielką w "Hotel Paradise 3". Dziewczyna już ma plan: "Lubię intrygi"

Rozrywka

Kontrowersyjna Ola Hałaburda pierwszą singielką w "Hotel Paradise 3". Dziewczyna już ma plan: "Lubię intrygi"

Co prawda za nami dopiero dwa pierwsze odcinki "Hotel Paradise 3", ale jedna z uczestniczek już zdążyła dać się we znaki nie tylko widzom, ale również pozostałym uczestnikom. Mowa o Oli Hałaburdzie. 

"Hotel Paradise" - pierwsze intrygi

Dziewczyna jeszcze przed wejściem do programu jasno zapowiedziała, że nie ma zamiaru wiązać się z mężczyznami poniżej 25 roku życia. Powód? Jej zdaniem są to jeszcze dzieci. Przy pierwszych kontaktach z koleżankami z "Hotel Paradise" Ola również pozwoliła sobie na uszczypliwości. Prześmiewczo zareagowała na propozycję zaparzenia kawy przez Kornelię - doświadczoną baristkę.

- Kawę to każdy głupi umie robić - skwitowała.

Sama Hałaburda szybko stała się obiektem żartów lektora po tym, jak pomyliła pisuar z bidetem w "pokoju singla". Przebojowa blondynka najpewniej nie spodziewała się, że zamieszka w nim jako pierwsza.

"Hotel Paradise" - pierwsza singielka w programie

W drugim odcinku "Hotel Paradise 3" uczestnicy zostali połączeni w pary. Nie mieli jednak większego wpływu na to, z kim zostaną połączeni, ponieważ parowanie odbyło się podczas zabawy polegającej na wybieraniu kandydatów w oparciu o zdjęcia z dzieciństwa. Finalnie tylko Ola została singielką. Dziewczyna od razu zaczęła obmyślać, jak to zmienić. Szybko rozmówiła się z Krystianem i jasno dało mu do zrozumienia, że podczas Rajskiego Rozdania powinien ją wybrać. Co ciekawe, przystojny Włoch również się nią zainteresował.

- Kornelia to nie jest niestety mój typ urody. Ola jest dobrą wariatką, podoba mi się z wyglądu strasznie. Może jej po prostu nie poznałem jeszcze dobrze. Mnie Ola kręci i też jest z Warszawy - zachwycał się nad koleżanką.

Dalsze losy uczestników będą ważyć się podczas Rajskiego Rozdania. Hałaburda już teraz manipuluje Basią. Chce ją przekonać do wyboru Krystiana, tak żeby ona sama mogła podejść do Dawida, któremu także wpadła w oko. Do poparcia swoich planów zachęciła resztę koleżanek z programu.

- Szczerze, to od razu widać, że to jest taka iskierka w oku w twoją stronę - przyznała Luiza.

Ola jest zdeterminowana i nie ukrywa, że nie chce dłużej spać sama sam w "pokoju singla".

- Lubię, jak coś się dzieje. Konspiry i intrygi - przyznała.

Zaczyna robić się gorąco!

"Hotel Paradise" - Simon robi furorę wśród pań

Podczas zabawy ze zdjęciami z dzieciństwa największym zainteresowaniem cieszyła się fotka Simona. Amerykanin mógł wybrać Olę lub Bugusię. Finalnie zdecydował się na sparowanie z brunetką. Oboje są zachwyceni takim obrotem sytuacji.

- Bardzo mi się podoba. Myślę, że to dziewczyna, której można zaufać - mówił.

- Szymonek podoba mi się. Na pewno mamy podobne flow - potwierdziła Bogusia.

Między potencjalnymi partnerami szybko doszło jednak do pierwszego spięcia. Klaudia El Dursi zachęciła uczestników show do odpowiedzi na różne, niekiedy bardzo intymne pytania. W trakcie zabawy Bogusia wyznała, że były partner ją zdradzał, o czym dowiedziała się już po zakończeniu związku. 

- To tylko pokazało, że nie powinniśmy być razem - podsumowała.

Niestety chwilę później Simon przyznał, że jemu zdarzyło się zdradzić. Mimo zapewnień, że Bugusia może być spokojna, dziewczyna wyraźnie posmutniała. Czy to wpłynie na ich dalszą relację w programie?

Oglądaj przedpremierowe odcinki "Hotelu Paradise 3" w Internecie. Wygraj podwójny dostęp do Playera!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
55
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0