Gwiazdy

Sonia z "Hotel Paradise" wystąpiła na naszej scenie. "Oto raj"

Gwiazdy

Sonia z "Hotel Paradise" wystąpiła na naszej scenie. "Oto raj"

22 lutego premiera nowego sezonu "Hotel Paradise". Trzecią odsłonę randkowego show promuje piosenka "Oto raj" w wykonaniu Soni Szklanowskiej. W teledysku wystąpili uczestnicy znani z poprzedniej edycji programu.

"Hotel Paradise 3"

Przed nami "Hotel Paradise 3". Tym razem uczestnicy będą szukać miłości nie na Bali, a na Zanzibarze. Nie zmienia się prowadząca - zmagania singli bacznie będzie obserwowała Klaudia El Dursi. W nowych odcinkach nie zabraknie intryg. W końcu chodzi nie tylko o wygranie miłości, ale również o nagrodę pieniężną.

Sonia z "Hotel Paradise" na scenie DD TVN

Sonia Szklanowska była jedną z najbarwniejszych uczestniczek drugiego sezonu "Hotel Paradise". Co prawda nie udało jej się znaleźć miłości w programie, ale obecnie spełnia się jako influencerka. Niedawno miała też okazję spróbować swoich sił jako piosenkarka. Do sieci trafił już jej debiutancki singiel "Oto raj". Wpadająca w ucho piosenka zapowiada nowy sezon "Hotel Paradise". Do utworu został nagrany rajski teledysk.

Sonia pojawiła się na scenie w studiu Dzień Dobry TVN. Od razu widać, że przy mikrofonie czuje się jak ryba w wodzie. Występ w materiale wideo.

 Wróżycie jej karierę w show-biznesie?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
5
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
23.02.2021
Nicole
Super DJ
22.02.2021
gosc 111
super dziewczyna najfajniejsza z poprzedniej edycji , uwielbiałam jją
22.02.2021
mateo
super dj. macie namiary na niego ? kto jest?