Styl Życia

Wieczorny seans to sprawdzony sposób na relaks. Wygraj podwójny dostęp do Playera!

Wygraj podwójny dostęp do Playera!

mat. prasowe 

Styl Życia

Wieczorny seans to sprawdzony sposób na relaks. Wygraj podwójny dostęp do Playera!

Wygraj podwójny dostęp do Playera!

mat. prasowe 

Oglądaj hity TVN w Internecie. "Ślub od pierwszego wejrzenia", a może "Hotel Paradise"?Przedpremierowe odcinki nowych sezonów zobaczysz na player.pl. Czas na zasłużony relaks! Podpowiadamy, jak zorganizować słodki seans z Playerem i Kinder Bueno Mini. Podziel się wyjątkową chwilą z kimś bliskim.

Wieczorny seans - sprawdzony sposób na odpoczynek

Nie masz pomysłu na relaks? Spieszymy z pomocą. Sprawdzonych sposobów na odpoczynek jest wiele. Polecamy połączenie idealne, czyli wieczorny seans z Kinder Bueno Mini. Ulubiony serial lub film pomogą ci się odprężyć. W ciągu dnia trudno znaleźć chwilę dla siebie, ale po pracy warto wygospodarować dłuższą chwilę na odpoczynek. Zasługujesz na to!

Bueno wieczór z przyjaciółmi

Kinder Bueno Mini i Player przygotowali konkurs, w którym do wygrania są 180 dniowe dostępy do pakietu PLAYER + KANAŁY TV oraz 72h do wyjątkowego musicalu "Piloci" na Playerze. Przyjemnymi chwilami warto dzielić się z innymi, dlatego też nagrody możesz otrzymać dla siebie i bliskiej ci osoby - pakiet dostępu jest podwójny. Co zrobić, aby wygrać? Odpowiedz na pytanie konkursowe: Bueno wieczór, który dzielisz z przyjaciółmi i paczką Kinder Bueno Mini. Opisz jak wygląda Wasz idealny wspólny czas pełen przyjemności.

Pamiętaj o tym, że opis może mieć maksymalnie 600 znaków ze spacjami. Dołącz go do formularzu konkursowego we wskazanym miejscu, a wcześniej zaznacz wszystkie okienka zgód.

Każdy zasługuje na bueno seans z Kinder Bueno Mini, dlatego nagrody będą przyznawane w trzech dwutygodniowych edycjach (15-28 lutego, 1-14 marca i 15-28 marca). W czasie jednej tury jury konkursowe wybierze aż 80 najlepszych odpowiedzi. Liczą się oryginalność i kreatywność. Łącznie nagrodzone zostanie 240 zgłoszeń.

Wieczory nadal są długie, tym bardziej warto umilić je sobie filmem lub serialem. Na Playerze znajdziecie też szeroką ofertę produkcji dokumentalnych. 

konkurs Kinder Bueno Mini

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0