Gwiazdy

Gabriela Muskała współpracowała ze Zbigniewem Zamachowskim. Co łączy ich prywatnie?

Gwiazdy

Plotki o rozstaniu Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Zamachowską wywołały medialną burzę. Teraz pojawiły się kolejne doniesienia, że aktor znalazł pocieszenie u koleżanki po fachu – Gabrieli Muskały.

Media spekulują, że to dla Gabrieli Muskały Zbigniew Zamachowski zostawił żonę. Trzeba jednak zaznaczyć, że żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień. Co ciekawe, aktorzy mieli okazję współpracować ze sobą przy próbach do sztuki "Oszuści", wystawianej w warszawskim "Och-Teatrze".

Kim jest Gabriela Muskała?

Gabriela Muskała to utalentowana aktorka i nagradzana scenarzystka. Jest absolwentką łódzkiej PWSFTiT. Swoje pierwsze kroki na deskach teatralnych stawiała w latach 90. - na początku w Teatrze Powszechnym w Łodzi i Teatrze Kwadrat w Warszawie. Następnie związana była z łódzkim Teatrem im. S. Jaracza oraz z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Gościnnie występowała też w Teatrze Narodowym w Warszawie. W 2013 roku została odznaczona Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Na przestrzeni lat Muskała zagrała w wielu produkcjach filmowych m.in. w "Chce się żyć", "Moje córki krowy", "Wołyń", "7 uczuć". Z kolei widzowie TVN mogą kojarzyć aktorkę z seriali "Szóstka" i "Królestwo kobiet", w którym obok niej główne role zagrały także Krystyna Janda, Aleksandra Adamska i Karolina Gruszka (więcej na ten temat w artykule: "Królestwo kobiet" - nowy serial na antenie TVN. "To mieszanka piorunująca" ).

Gabriela Muskała - życie prywatne

Prywatnie artystka często wypowiada się na tematy dotyczące równouprawnienia. W 2020 roku Gabriela Muskała brała udział w Strajku Kobiet. Niedawno w mediach społecznościowych opisała również, jak przebiegało u niej zakażenie COVID-19. Z kolei w Dzień Dobry TVN byliśmy świadkami momentu, w którym aktorka przełamywała swoje lęki w tunelu aerodynamicznym.

Mam ogromny lęk wysokości. I nigdy - tak mi się wydawało przynajmniej - nie zdecydowałabym się na skok ze spadochronem, ale teraz może bym się przełamała

- mówiła wówczas.

Gabriela Muskała w tym roku będzie świętowała 52. urodziny. W 2015 roku rozwiodła się ze swoim mężem, reżyserem Grzegorzem Zglińskim. Czy plotki o jej związku ze Zbigniewem Zamachowskim okażą się prawdziwe? Czas pokaże.

Zobacz wideo: Sztuka latania Gabrieli Muskały

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska o problemach dzieci i młodzieży. "Za grube czują się już 9-latki"

Prima Aprilis. Jakie żarty przygotowały w tym roku polskie gwiazdy?

Baśniowe dzieciństwo. Katarzyna Pakosińska: "Książki, które czytamy w dzieciństwie, mają ogromny wpływ na to, kim jesteśmy"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości