Gwiazdy

Gabriela Muskała na lekcji latania. "Myślałam, że stracę przytomność"

"Sztuka latania Gabrieli Muskały"

Gwiazdy

Gabriela Muskała na lekcji latania. "Myślałam, że stracę przytomność"

"Sztuka latania Gabrieli Muskały"

Gabriela Muskała postanowiła przełamać swoje lęki. Aktorka w towarzystwie reporterki Dzień Dobry TVN, Kingi Burzyńskiej, udała się na lekcję latania w tunelu aerodynamicznym. - Miałam sny, że latałam i mogłam wszystko, czego nie mogłam w życiu - zdradziła nam gwiazda.

Gabriela Muskała i jej "odlotowa" rola

Gabriela Muskała wciela się w postać Gabi w nowym serialu TVN "Królestwo kobiet", w którym gra jedną z głównych ról . To historia czterech kobiet, które łączy przewrotny los. Przez śmierć pewnego mężczyzny wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Choć za sobą nie przepadają i wszystko je dzieli, zaczynają ze sobą współpracować.

- Ona ma odloty różne, również z nadużywaniem różnych substancji. Mi ta postać się z lataniem kojarzy i z odlotem właściwie - powiedziała aktorka w reportażu Kingi Burzyńskiej dla Dzień Dobry TVN.

To właśnie w nawiązaniu do bohaterki Gabrieli Muskały nasza reporterka postanowiła zapewnić jej prawdziwy "odlot".

Czego boi się Gabriela Muskała?

Aktorka w rozmowie z Kinga Burzyńską wyznała, że od zawsze miała lęk wysokości. Poczucie wolności dawały jej sny, w których śniła, że lata.

- Mam ogromny lęk wysokości. I nigdy - tak mi się wydawało przynajmniej - nie zdecydowałabym się na skok spadochronem, ale teraz może bym się przełamała. We śnie często latałam i tam nie wiązało się to z żadnym strachem. To uczucie było tak cudowne, że kładąc się do łóżka, marzę, żeby latać. Latanie kojarzy mi się z wolnością. Kiedy zdawałam do szkoły, ciągle się nie mogłam do tej szkoły teatralnej się dostać, byłam odrzucana, a walczyłam o to, to miałam sny, że latałam i mogłam wszystko, czego nie mogłam w życiu - zdradziła aktorka w Dzień Dobry TVN.

Jak się okazało, to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda miała do czynienia z tunelem aerodynamicznym. Pierwszy raz szybowała w powietrzu, kiedy bliscy sprezentowali jej lekcję latania na urodziny. 

- Pamiętam pierwszy moment, kiedy weszłam do tunelu i okazało się, że było tak jak we śnie. Że w ogóle nie ma się czego bać. Wszystkie lęki, jakie mamy nie biorą się z tego, że czegoś doświadczyliśmy i się tego boimy, ale właśnie nie doświadczyliśmy i się boimy, bo wszystkie lęki są w głowie - opowiedziała nam Gabriela Muskała.

- Miałam wrażenie, że stracę przytomność, ale to było cudowne uczucie. To uzależnia - podsumowała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Kinga Burzyńska
Co sądzisz o tym artykule?
50
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0