Gwiazdy

Filip Bobek zabawił się włosami i aparatem. "W rozpuszczonych czy w spiętych?". Fanki dały jasną odpowiedź

Gwiazdy

Filip Bobek z serialu "BrzydUla" opublikował na swoim Instagramie serię czarno-białych fotografii i poprosił fanów o pomoc, by pomogli mu zadecydować, która fryzura najlepiej do niego pasuje. Internautki tylko nad jedną fotografią zawiesiły oko. Jesteście gotowi na przemianę aktora?

Filip Bobek jako Marek w serialu "BrzydUla 2"

Widzowie TVN-u pokochali Filipa Bobka za rolę Marka w produkcji "BrzydUla 2". Z wypiekami na twarzach śledzą odcinek za odcinkiem, by dowiedzieć się, czy Dobrzański dogada się z serialową żoną Ulą, którą gra Julia Kamińska. Kadry z planu zdjęciowego udostępnia również na swoim Instagramie. Ostatnio jednak wyjątkowo rozpieścił swoich fanów. Nie dość, że udostępnił prywatne zdjęcia nieodnoszące się do pracy, to na dodatek zamieścił dwa posty w ciągu jednego dnia! A to się nie zdarza...

- No jak na mnie, dwa posty w ciągu jednego dnia to niespotykane zjawisko, ale trzeba Was czasem porozpieszczać – napisał aktor, który ewidentnie nie ma potrzeby relacjonowania swojego życia w sieci.

Filip Bobek i klimatyczna sesja zdjęciowa

Jak zatem aktor spędził niedzielę? Do południa w otoczeniu roślin, skąd zamieścił klimatyczne zdjęcia. - Niedzielny poranek w szklarniach. Jeszcze tylko bieganie, serniczek, serniczek, kanapa, serniczek i mogę się szykować na poniedziałek – zdradził Filip Bobek.

Po serniczku przyszedł czas na… sesję. I tak aktor zamieścił zestawienie trzech zdjęć, by fani pomogli mu zadecydować, która fryzura jest najlepsza. - No to w których włosach mi lepiej, w rozpuszczonych czy w spiętych? 1,2 czy 3 ? – zapytał.

Rzecz jasna niecała fryzura uległa zmianie, a jedynie grzywka. Jednak fani ochoczo zaczęli oceniać. Ich zdaniem zdjęcie numer dwa zdecydowanie wygrywa, a internautki zaczęły rozpływać się nad tym ujęciem: "Tylko rozpuszczone!", "Rozpuszczone, ale my i tak czekamy na fryz Marka z B1!", "Drugie poszło na tapetę", "Dla mnie wygrywa zdjęcie numer 2" – czytamy. A Wam, które najbardziej przypadło do gustu?

Zobacz także:

Edyta Pazura zażartowała ze swojego zdjęcia sprzed 13 lat. "Nauczyłam się korzystać z henny do brwi"

Maja Hyży odniosła się do swojego ostatniego oświadczenia. "Przede mną pewna misja, by walczyć o nas"

Agnieszka Woźniak-Starak przymierza się do sadzenia warzyw. Swoją wiedzą w tym temacie zaskoczył ją Mateusz Hładki

Zobacz wideo: Filip Bobek o swojej postaci w "BrzydUli": Cieszy mnie to, że Marek jest znacznie dojrzalszy niż był wcześniej

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości