Gwiazdy

Ewa Drzyzga zwiedza Paryż bez makijażu. Fani: "Jest Pani uosobieniem porannej świeżości"

Gwiazdy

Ewa Drzyzga wyruszyła na podbój miasta miłości i świateł. Dziennikarka chętnie chwali się zdjęciami z malowniczych zakątków Paryża. W mediach społecznościowych opublikowała ostatnio wakacyjny film z jednej z paryskich kawiarni. "Piękna, naturalna" - czytamy w komentarzach.

Ewa Drzyzga w Paryżu

Ewa Drzyzga zwiedza artystyczne zakątki Paryża. Malownicze alejki, powalająca architektura i idealna pogoda to coś, czego dziennikarce zazdroszczą jej fani. Francuskie widoki to nie wszystko, dziennikarka zaskoczyła internautów swoim podejściem do wyglądu na wakacjach. Na Instagramie prezentuje się na zdjęciach i filmach, a na jej twarzy nie dostrzeżemy ani grama upiększających kosmetyków.

Wideo z wizyty w kawiarni o poranku podpisała w następujący sposób: - Dobrze, że wyszłam wcześnie rano. Zastałam tylko miejscowych, tzn. malarzy, rozstawiających swe sztalugi i prace. Na moje pytanie "od kiedy tu zaglądacie? Ile lat ma ta kawiarnia?", słyszę: "2500000".

Fani są zachwyceni naturalnością Ewy. "Piękny poranek, cudownego dnia życzę", "Piękna naturalna Ewa", "Jest Pani uosobieniem porannej świeżości" - czytamy.

Paryska przygoda

W kolejnym poście dziennikarka opisała wizytę w kociej kawiarni. Ewa Drzyzga nie szczędzi historycznych anegdot i dzieli się zdjęciami dzieł przedstawiających koty.

Jeśli kochasz koty to zajrzyj do Galerii Atelier Guix. Raymond Guix Katalończyk, który ponad 60 lat temu przyjechał na MontMartre z Hiszpanii (...) potrafi w zniewalający sposób oddać naturę kocią.

- napisała pod fotografią.

Dziennikarka dodała również zdjęcie spod bazyliki Sacre-Coeur. - Kto się dostanie na kopuły, może podziwiać panoramę Paryża nawet na odległość 30 km - podkreśliła.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Drzyzga o historii, którą zapamiętała

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości