Gwiazdy

Ewa Bem dziękuje za wsparcie w trudnym dla niej czasie. "Długo nie byłam gotowa na powrót, nawet do życia"

Gwiazdy

Ewa Bem wróciła po 4 latach nieobecności na scenie i w mediach. Wielkim wydarzeniem, zarówno dla wokalistki, jak i jej fanów będzie występ podczas Top of the Top Sopot Festival 2021 w Operze Leśnej. Jak Ewa Bem przygotowuje się do koncertu i co czuje na myśl, że znowu spotka się z publicznością? O tym rozmawiała z Kamilą Glińską z dziendobry.tvn.pl.

Wielki powrót Ewy Bem

Ewa Bem ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Po śmierci córki, Pameli, postanowiła wycofać się z życia publicznego i na 4 lata zniknęła ze sceny i mediów. Po wielu miesiącach żałoby i smutku poczuła, że jej ukochana córka chciałaby, aby mama znowu śpiewała. Pierwszym publicznym występem Ewy Bem po przerwie był festiwal "Lady Jazz" w Gdyni. Teraz pojawi się na Top of the Top Sopot Festival 2021, podczas koncertu TVN24 #Nasze20Lecie.

- Mój mąż był przy składaniu kamienia węgielnego pod TVN, ja osobiście byłam na pierwszym evencie TVN, w trakcie którego na telebimach pokazano nam pierwsze Fakty - z "bykami" jak ta lala. Ponadto, nasza najdroższa, kochana Pamela pracowała przez wiele lat w TVN... Pamelki już nie ma, ale został Jasio Niedziałek, jej mąż, mój zięć oraz tata dwóch cudownych naszych wnuków. I trwa tam w TVN nadal, także ja jestem szczepiona bardzo poważnie z TVN - przyznała Ewa Bem w rozmowie z Kamilą Glińską z dziendobry.tvn.pl.

Uwielbiana przez publiczność wokalistka zaznaczyła także, że przygotowania do festiwalu są dla niej wyjątkowe. - To są ogromne emocje, bardzo, bardzo miłe, bardzo radosne i pełne życia. Tego życia wokół bardzo mi brakuje. Wszyscy jesteśmy jakoś tak pozbawiani życia, energii (...) Ja dzisiaj żyję pełnią - podkreśliła.

Ewa Bem na Top of the Top Sopot Festival 2021

W Operze Leśnej w Sopocie Ewa Bem wykona dwie piosenki: "Miłość to jest wielki skarb (Daj mi znak)" oraz "Moje serce to jest muzyk", z którą kojarzona jest od lat.

Jak przyznaje sama artystka, spotkania z fanami, którzy uwielbiają jej występy sceniczne, są dla niej wielką wartością. To oni pomagali jej także w trudnym czasie.

- Dostaję ogromnie dużo serdecznych zapewnień o tym, że czekano na mnie spokojnie, z cierpliwością, z łagodnością i zrozumieniem. Ogromnie długo nie byłam w żadnej mierze gotowa na powrót na scenę, nawet do życia, powiem szczerze. A teraz wsparcie mam zewsząd. Gigantyczne. Ogromnie za nie dziękuję. Nawet państwo nie wiecie, ile może znaczyć jeden "lajk" albo jedna wiadomość napisana do mnie. To jest zastrzyk czystego tlenu, bez którego nie da się oddychać - podsumowała Ewa Bem.

Top of the Top Sopot Festival 2021 odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia 2021 r. Bilety na Festiwal są jeszcze dostępne, można je zakupić TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości