Gwiazdy

Emma Stone wyszła za mąż? Fani aktorki zauważyli na jej palcu obrączkę

Gwiazdy

Czy Emma Stone wzięła kameralny ślub? Gwiazda poruszyła falę domysłów w Internecie wideorozmową z Reese Witherspoon. Fani zauważyli, że Emma ma na palcu obrączkę. Czyżby laureatka Oscara zorganizowała cichą ceremonię dla najbliższych?

Emma Stone nosi obrączkę

Amerykańska aktorka Emma Stone i twórca filmowy Dave McCary spotykają się od 3 lat. Podobno mieli wziąć ślub w marcu, ale odwołali go z powodu pandemii koronawirusa.

Spekulacje na ten temat pojawiły się po wideorozmowie, którą z Emmą przeprowadziła jej koleżanka po fachu Reese Witherspoon. Czujni fani zauważyli na palcu gwiazdy obrączkę.

Czy to oznacza, że para zorganizowała kameralną uroczystość dla najbliższych? Nie jest to wykluczone, zwłaszcza że Dave McCary opublikował romantyczne zdjęcie ze swoją ukochaną.

Emma Stone - laureatka Oscara

Emily Jean Stone urodziła się w 1988 w Scottsdale. Amerykańska aktorka wystąpiła w takich filmach jak: "Służące", "Łatwa dziewczyna", "Kocha, lubi, szanuje", "Birdman" oraz "Niesamowity Spider-Man" i jego kontynuacji. W 2017 odebrała Oscara za główną rolę kobiecą w filmie "La La Land".

Spotykała się z amerykańskim aktorem Andrew Garfieldem, którego poznała na planie serii "Niesamowity Spider-Man". Od 2017 roku jest w związku z amerykańskim twórcą filmowym Dave'em McCarym. Para zaręczyła się w grudniu 2019 roku.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości