Gwiazdy

Emily Ratajkowski przefarbowała włosy. Modelka wybrała najmodniejszy odcień tego lata

Gwiazdy

x-news

Emily Ratajkowski zdecydowała się na drastyczną zmianę wizerunku. Amerykańska modelka polskiego pochodzenia przefarbowała swoje ciemne włosy na jasny blond. Jak wygląda w nowej odsłonie? Fani pięknej Emily nie kryją zdziwienia.

Emily Ratajkowski - metamorfoza

Emily Ratajkowski często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem i fryzurami. Do tej pory były to jednak peruki. Niedawno modelka postanowiła na dłuższy czas przefarbować swoje ciemne włosy. Tak z brunetki Emily została jasną blondynką. Jak się okazuje, do zmiany koloru została zachęcona przez markę, której jest ambasadorką. Grupa profesjonalnych stylistów przekonała modelkę, by ta rozjaśniła pasma metodą, która nie zniszczy jej włosów. Gwiazda uległa i dała się namówić na odrobinę szaleństwa.

Fani w szoku

Emily dość szybko pochwaliła się metamorfozą w mediach społecznościowych. Zdziwieni fani pozostawili pod zdjęciami mnóstwo komentarzy. Większość zachwycona była delikatnym lookiem modelki, ale byli też tacy, którym nowy kolor nie przypadł do gustu. Naszym zdaniem modelka wygląda pięknie bez względu na to, jaki ma kolor włosów.

Modelka w niedawnej rozmowie z magazynem "GQ" zdradziła, że pisze książkę. O czym będzie? Zobaczcie wideo.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości