Gwiazdy

Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Piosenkarka po metamorfozie przypomina gwiazdę światowego kina 

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Gwiazdy

Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Piosenkarka po metamorfozie przypomina gwiazdę światowego kina 

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska po poluzowaniu obostrzeń związanych z pandemią wybrała się do fryzjera. Wokalistka tym razem postanowiła nieco zaszaleć. Postawiła na mocne cięcie i wielką metamorfozę, a przemianą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na opublikowanym w sieci zdjęciu Natalia wygląda olśniewająco.

Natalia Kukulska – metamorfoza

Natalia Kukulska to jedna z artystek, która przez lata wypracowała swój charakterystyczny styl. Burza czarnych loków na głowie i naturalny wygląd zawsze się broniły. Tym razem wokalistka postanowiła coś zmienić. Natalia na Instagramie pochwaliła się relacją z wizyty u fryzjera, a kilka dni później na profilu opublikowała zdjęcie w nowym uczesaniu. 

Piosenkarka zrezygnowała z długich włosów i zdecydowała się na ostre cięcie w stylu klasycznego „boba”. Obecnie jej włosy sięgają linii brody. Trzeba przyznać, że Natalia wygląda olśniewająco.

Fani zachwyceni nowym wizerunkiem Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska aktywie udziela się w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto to prawdziwe źródło inspiracji, zarówno muzycznych, jak i modowych. 

Kreatywność wokalistki bardzo szybko zaczęli doceniać fani, którzy pod postami zostawiają wiele komentarzy. Uwadze internautów nie umknęła także metamorfoza Natalii. Pod nowym zdjęciem obserwatorzy wyrażali swój zachwyt. Jedna z fanek zauważyła nawet podobieństwo artystki do jednej z gwiazd światowego kina. Zgadniecie do kogo?

Pięknie w tej fryzurze Pani Natalio. Trochę jak z filmu Amelia 

  - czytamy w komentarzach.  

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
63
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
25.06.2020
Elda
Wygląda ponuro brak lekkosci