Gwiazdy

Edyta Herbuś na rajskiej plaży dzieli się mądrościami mazateckiej szamanki. "Przytul się ziarnem kakaowym z odrobiną cynamonu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś od jakiegoś czasu ucieka przed szarą, polską pogodą i wygrzewa się za granicą. Aktorka przebywa obecnie na Zanzibarze, gdzie korzysta nie tylko z uroków pięknych plaż, ale także z pozytywnych wibracji żywiołów Ziemi. W mediach społecznościowych gwiazda opublikowała zmysłowe nagranie z rajskiej wyspy i podzieliła się swoimi przemyśleniami.

Edyta Herbuś wypoczywa na Zanzibarze

Edyta Herbuś to gwiazda, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka i tancerka chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, a także zdjęciami z planów zdjęciowych, wakacji czy codziennego życia. Od jakiegoś czasu wypoczywa poza granicami kraju, co internauci dostrzec mogą na jej Instagramie. To właśnie tam Edyta chwali się bajecznymi kadrami rajskich wysp. Niedawno zwiedzała klimatyczną Maderę, obecnie przebywa w Tanzanii, a konkretnie na Zanzibarze.

- To, co poczułam mocno w Afryce, to bardzo silna wibracja żywiołu Ziemi. [...]. Po medytacji z tą energią zobaczyłam siebie inną, jakby pojawiła się we mnie nowa jakość, do której wcześniej nie miałam dostępu – wyznała fanom.

W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny zamieściła na swoim profilu nowy post. Tym razem opublikowała wideo, na których wyleguje się na jednej z rajskich plaż. Filmik uzupełniła w dość nietypowy sposób, zamieszczając cytat z Marii Sabiny, słynnej mazateckiej uzdrowicielki i szamanki.

Uzdrów się światłem słońca i promieniami księżyca. Szumem rzeki i wodospadu. Kołyszącym się morzem i trzepotaniem ptaków. Uzdrów się miętą, i eukaliptusem. Posłódź lawendą, rozmarynem i rumiankiem. Przytul się ziarnem kakaowym z odrobiną cynamonu. Umieść miłość w herbacie zamiast cukru i pij ją patrząc w gwiazdy. Uzdrów się pocałunkami, które daje ci wiatr i uściskami deszczu. Stój mocno bosymi stopami na ziemi ze wszystkim, co z tego wynika. Bądź mądrzejsza każdego dnia, słuchając swojej intuicji, patrząc na świat. Skacz, tańcz, śpiewaj, abyś żyła szczęśliwsza. Uzdrów się piękną miłością i zawsze pamiętaj ... jesteś lekarstwem.

- czytamy w poście.

Edyta Herbuś na plaży

Nowe wideo bardzo szybko dostrzegli fani, którzy pozostawili wiele komentarzy. Jak się okazuje, część internautów wzięła sobie do serca słowa szamanki. Nie zabrakło również komplementów skierowanych w stronę wypoczywającej gwiazdy.

- Cudownie Edytka wyglądasz

- Piękny tekst - pisali fani.

Magia oleju tamanu. Jakie są jego wyjątkowe właściwości? Zobacz wideo:

Zobacz także:

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Lubiłam lycrowe getry i zaczęłam hodować kaloryfer na brzuchu"

Wyjątkowe urodziny Edyty Herbuś i wzruszające do łez życzenia od dziadków. "Jestem bardzo mocno z nimi związana"

Półnagie zdjęcie rozgrzało sieć - tak Edyta Herbuś świętowała 40-tkę. "Autentyczna i dzika kobiecość"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości