Gwiazdy

Dorota Gardias eksponuje ciało w bikini. "Czy te oczy mogą kłamać?"

Gwiazdy

Dorota Gardias

Dorota Gardias jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek pogody w Polsce. Na antenie TVN oglądamy ją już od ponad 15 lat. Teraz gwiazda pokazała się fanom z bardziej wakacyjnej strony. W jej mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie w bikini.

Dorota Gardias - kariera zawodowa

Dorota Gardias przekazuje informacje o pogodzie na antenie TVN24 i TVN. Ma też na swoim koncie prowadzenie wielu programów, takich jak "Projekt plaża" i "Projekt plaża nocą", "alleZIMA!" czy "Meteo Maniak".

Dała się poznać również jako niezwykle zdolna tancerka - w 2009 r. razem z Andrejem Mosejcukiem wygrała dziewiątą edycję programu TVN "Taniec z gwiazdami". Lubi przygody, podróże i nie unika wyzwań, co udowodniła, kiedy wraz z przyjaciółką, Katarzyną Domeracką, była uczestniczką drugiej edycji programu "Azja Express".

Prezenterka zyskała sympatię widzów, dzięki czemu w 2010 r. zdobyła nagrodę Telekamery.

Dorota Gardias w bikini

Gwiazda jest także bardzo aktywna w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 200 tys. osób. Prezenterka pogody chętnie relacjonuje tam, co dzieję się nie tylko w jej życiu zawodowym, ale także prywatnym.

Ostatnio zaskoczyła swoich wielbicieli zdjęcie z basenu. Dorota pozuje na nim w samym bikini.

- Czy te oczy mogą kłamać? - czytamy we wpisie.

Fani zachwycili się Dorotą Gardias w takim wydaniu. W komentarzach czytamy: "Pięknie. Życzę dalej udanych wakacji i wiadomo pięknej pogody ", "Super! Jak w śniadaniu u Tiffany'ego... ", "Dobre kółko dmuchane podstawą bezpieczeństwa w basenie ".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dorota Gardias odkrywa skarby Muzeum Bursztynu

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości