Gwiazdy

"Dorota puść Pawia!!!" - Gardias z humorem o urokach swojej pracy. Prezenterka nie może narzekać na nudę

Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVN/East News

Gwiazdy

"Dorota puść Pawia!!!" - Gardias z humorem o urokach swojej pracy. Prezenterka nie może narzekać na nudę

Kamil Piklikiewicz/Dzień Dobry TVN/East News

Dorota Gardias podbiła serca widzów swoją energią, poczuciem humoru i radosnym usposobieniem. Jej (nomen-omen) pogoda ducha rozjaśnia poranki w Dzień Dobry TVN, gdy prezenterka dzieli się nami nie tylko informacjami o aktualnej temperaturze, ale też przygodami z różnych zakątków Polski. Doświadczeniami z pracy podzieliła się w mediach społecznościowych. I jak zawsze - zrobiła to z humorem. 

Dorota Gardias o pracy w telewizji

Niejednokrotnie na antenie Dorota Gardias zabierała nas w różne ciekawe miejsca. Byliśmy z nią m.in. na Kasprowym Wierchu, zjeżdżaliśmy na biegówkach po Roztoczu (gdzie zresztą mieliśmy okazję poznać jej chrześnicę), a w minioną  sobotę odwiedziliśmy hodowlę ptaków ozdobnych Mistrza Polski, Kamila Mączkowskiego. Ostatnio Dorota podzieliła się zdjęciem z weekendowej przygody. Widać na nim, jak prezenterka trzyma na kolanach pięknego pawia. W załączonym do fotografii opisie zdradziła, co usłyszała od reporterki, która była z nią na miejscu.

- @izoldasanetra: Dorota puść Pawia!!! Oj Izildo nie będę przypominać wejść pogodowych ze śmigłowca... 🙈🙈🙈 Ci którzy byli wtedy w reżyserce i na pokładzie pewnie pamiętają 🤣 - napisała.

Dorota Gardias - "jak nie kochać tej roboty"  

Bez zdjęciowego kontekstu zwrot dotyczący ptaka mógłby brzmieć dość ambiwalentnie. Z drugiej jednak strony, patrząc na takie zdjęcie, musimy przyznać, że tak pięknego pawia aż żal puszczać. Z rąk, oczywiście. 

Jak zareagowali fani? Jedni byli zachwyceni, wysyłając mnóstwo serduszek "❤️". Drudzy podpytywali: - To żywe jest?  Cóż, zdecydowanie Dorocie Gardias po raz kolejny udało się poprawić nam wszystkim nastrój. 

Zobacz wideo: Dorota Gardias o zmaganiach z koronawirusem

Zobacz też: 

Jak hodować kury? "Opieka nad nimi jest wymagająca i czasochłonna"

29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ile udało się zebrać?

Julia Kamińska o metamorfozie w "BrzydUli" i życiu poza serialem. "Jestem naprawdę dumna"

Co sądzisz o tym artykule?
63
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0