Gwiazdy

Tak Dominika Gwit wyglądała jako dziecko. Archiwalne zdjęcia zaskoczyły fanów

Gwiazdy

Dominika Gwit

Dominika Gwit-Dunaszewska co rusz zalewa fanów pozytywną energią i zaraża optymizmem. Aktorka pokazała w sieci swoje stare zdjęcia z dzieciństwa. Zimowa aura obudziła w niej beztroskie, szczęśliwe dziecko. Trudno się nie rozczulić na widok Dominiki z pierwszych lat jej życia.

Dominika Gwit jako dziecko

Aktorka często publikuje w sieci wyimki ze swojego życia prywatnego. Nie ma dla niej tematów tabu i chętnie dzieli się ze swoimi fanami tym, co aktualnie u niej słychać. Teraz Dominice zebrało się na wspomnienia - i nie ma jej się co dziwić. Wystarczy wyjrzeć za okno, by zatęsknić za dzieciństwem i zabawami w śniegu.

- Ten zimowy czas wywołuje we mnie wspomnienia z dzieciństwa, bo takiej zimy naprawdę dawno u nas nie było. Odpaliłam więc stare zdjęcia. Dzięki temu znów mogę poczuć się jak dziecko. Idę robić orła w śniegu, a co! - czytamy we wpisie gwiazdy.

Fani nie kryli zachwytu nad archiwalnymi zdjęciami gwiazdy. Wielu z nich przypomniało sobie, jaką frajdę w dzieciństwie sprawiała im zima.

- Takie wspomnienia to balsam na serce. Dużo ciepła ślę! Jest pani super kobietą! - napisał jeden z wielbicieli Dominiki.

- Mamy fajne wspomnienia. Słodkim była pani maluchem - napisał kto inny.

Kim jest Dominika Gwit?

Dominika Gwit-Dunaszewska zasłynęła jak aktorka, a swoją popularność przekuła w promowanie ciałopozytywności. Dziś gwiazda znana jest ze zdrowego podejścia i dystansu do siebie, a także z poczucia humoru. Często wrzuca na Instagram zdjęcia, na których prezentuje swoje ciało w całej okazałości, podkreślając przy tym, że akceptuje siebie bez względu na to, jaki nosi rozmiar ubrań. Niestety, aktorka często krytykowana jest za "promowanie otyłości".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dominika Gwit rozebrała się "w kobiecym interesie"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości