Gwiazdy

Wielki powrót Dawida Podsiadło. "Cieszę się, że mogę wrócić do muzyki, która została brutalnie przerwana"

Gwiazdy

Dawid Podsiadło wraca do przerwanej przez pandemię trasy "Leśna Muzyka". 30 maja zagra w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki na kilka godzin przed wydarzeniem sprawdził, jaka panuje atmosfera.

Dawid Podsiadło wraca z "Leśną Muzyką"

Dawid Podsiadło wraca do przerwanej przez pandemię trasy "Leśna Muzyka", która ruszyła w styczniu 2019 roku. Ku wielkiej uciesze fanów, rzutem na taśmę, pierwszy koncert zagra już 30 maja w Krakowie.

- Cieszę się, że w końcu jest taka możliwość, żeby pograć, wrócić do tej muzyki, która została brutalnie przerwana przez rzeczy zmieniające cały świat. Fajnie więc, że możemy wrócić na scenę, do Leśnej Muzyki – mówił artysta w rozmowie z Marcinem Sawickim. - Mam nadzieję, że najgorsze rzeczy już są za nami, że będziemy mogli wrócić do normalnego życia – dodał.

Przy okazji rozmowy wyjawił również, jak się stołuje podczas tras koncertowych. W restauracjach typu fast food, a może w ogóle nie ma czasu na jedzenie? Co ciekawe ani jedno, ani drugie, bo te lata już dawno minęły - Od dłuższego czasu dbamy o to, by jedzenie w trasie było odpowiedzialne, świadome i ekologiczne. Jest okej. Już rezygnujemy z prostych i szybkich rozwiązań - mówił w Dzień Dobry TVN.

Koncert Dawida Podsiadło - obostrzenia

Choć według rozporządzenia koncerty będą mogły odbywać się od 4 czerwca, to artysta w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN przyznał, że sprytnie udało się zorganizować je wcześniej. Podczas wydarzenia w Krakowie będzie 50 proc. publiczności, co drugie miejsce wolne oraz obowiązkowo – maseczki. Co więcej, kolejne występy Dawida Podsiadło w ramach trasy koncertowej odbędą się 2, 4 i 5 czerwca w warszawskiej hali COS Torwar.

Zobacz wszystkie nieudane zabiegi w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz Player.pl.

Zobacz także:

Ruszyła 61. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Jakie atrakcje czekają na widzów?

Mimo upływu lat wciąż cieszy się popularnością. Na czym polega fenomen serialu "Przyjaciele"?

Test wiedzy o partnerze w "Hotelu Paradise 3". Która para wypadnie najgorzej? Wiemy, kto chce zamieszkać razem po programie

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Marcin Sawicki

Pozostałe wiadomości