Gwiazdy

Ślub w czasach pandemii. Jak wyglądało bajkowe przyjęcie Dawida Czupryńskiego i jego ukochanej?

Gwiazdy

Dawid Czupryński, czyli Bruno z serialu "Na Wspólnej", niedawno się ożenił. Aktor w jednym z warszawskich kościołów poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Patrycję Filimon. Jak wyglądała ich najważniejsza ceremonia w czasie pandemii? Kim jest piękna żona Dawida?

Dawid Czupryński i Patrycja Filimon - ślub w czasach pandemii

Pochodzący z Kielc aktor 14 sierpnia poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Patrycję Filimon. Ceremonia odbyła się w Kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskiej Sadybie. Para zadbała o zachowanie wszelkich środków ostrożności. W związku z reżimem sanitarnym spowodowanym pandemią koronawirusa wszyscy zebrani na uroczystości goście mieli na sobie maseczki ochronne.

Świadkiem pana młodego był aktor Marcel Sabat, który w ubiegłym roku także brał ślub i wtedy to Czupryński wspierał go jako świadek. W ceremonii udział wzięło także kilka innych znanych gwiazd, w tym m.in. Agnieszka Mrozińska oraz koleżanka 31-latka z planu "Na Wspólnej", Katarzyna Chorzępa. Jak wyglądały przygotowania do ceremonii?

Pomysł i rezerwacja terminu nastąpiła z końcem 2019 roku. Mieliśmy zarezerwowane miejsce, wstępnie podwykonawców tj. jak operator, fotograf, dj i sala, na którą najdłużej się czeka. W czasie lockdownu zaczęła się improwizacja. Kiedy dowiedzieliśmy się, że wszystko stoi, my stoimy. Zaczęliśmy rezerwować termin na przyszły rok. Pogodziliśmy się już z myślą, że ożenimy się w przyszłym roku

– wspominał Dawid Czupryński.

Kiedy nastąpiło jednak powolne odmrażanie gospodarki, liczba gości weselnych powiększyła się z 50 do 150 osób. Dawid i Patrycja podjęli więc decyzję o zorganizowaniu ślubu. Piękne kreacje, bajkowe dekoracje i ogrom emocji para wspomina do dziś. Niezapomniany zostanie także pierwszy taniec, podczas którego Dawidowi pękły spodnie.

Ślub przerósł nasze oczekiwania, było bajecznie. My też lubimy emocje, lubimy się poznawać w kryzysowych sytuacjach

– powiedziała żona Dawida.

Jak w czasie wesela para utrzymała reżim związany z koronawirusem? Wszystkim zajęła się właścicielka sali, która przygotowała maseczki i płyny do dezynfekcji. Natomiast młoda para poprosiła gości, aby w wyjątkowej sytuacji zachowali odległość i nie przytulali się, składając życzenia.

Przygotowaliśmy naszych gości do tego, żeby faktycznie pamiętali gdzieś z tyłu głowy, że jest sytuacja, jaka jest

- podkreśliła Patrycja.

Od magicznego wesela minęły już trzy tygodnie. Czy w dobie koronawirusa para zdecyduje się na podróż poślubną?

Jesteśmy bardzo ciekawi, kiedy ona się odbędzie. Planujemy jakieś odległe miejsca typu Ameryka Południowa

- zdradziła nasza rozmówczyni.

Dawid Czupryński i Patrycja Filimon - historia miłości

Dawid to aktor, którego widzowie poznali za sprawą roli Bruna w serialu "Na Wspólnej". Patrycja Filimon jest zaś absolwentką Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi. 27-latka uczestniczyła w powstawaniu takich produkcji jak m.in. "Klub 56", "Krasnale", "Remedium" czy "Noticed". Mimo tego, że para związana jest z branżą filmową, poznała się w zupełnie innych okolicznościach.

Jestem związana z filmem, ale poznaliśmy się na wakacjach w Chałupach. Też od razu nie było rozkwitu naszej znajomości. Gdzieś to się rozwijało powolutku, my dopiero po jakimś czasie się spotkaliśmy. W tym związku nie ma ognia, który nagle gaśnie, tylko wszystko rozwija się w druga stronę

- wytłumaczyła Patrycja.

Jak przyznała, poznając Dawida, nie miała pojęcia, że jest aktorem i gra w serialu. Informacja ta nie zrobiła na niej wielkiego wrażenia. Studiując na Filmówce była obyta z ludźmi z branży, a ich pracę traktowała jak każdy inny zawód. Jedyne, co musiała zaakceptować, to „ciekawa osobowość” jej wybranka.

Uważam, że jesteśmy idealnym duetem. Ja tutaj w tym związku naszym trochę przyaktorzę jak trzeba i jest dobra mina do złej gry, a Patrycja moja montażystka zawsze to zmontuje tak, żeby było idealnie

- podsumował Dawid Czupryński.

Zobacz także:

Nie żyje 17-miesięczny chłopiec. Matka: "Zabiła go rutyna i ignorancja"

Uczestnik Big Brothera o roli w brazylijskim serialu. "To była telenowela oglądana przez cały kraj w najlepszej stacji"

Dolny Śląsk - natura, pałace i uzdrowiska. Miejsca, które trzeba zobaczyć

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości