Co łączy Oliwię Bieniuk i pasierba Natalii Siwiec? Nastolatka zdradziła sekret

Oliwia Bieniuk często odwiedza dom Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Dziewczyna sporo czasu spędza w Mateuszem, synem partnera modelki i publikuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Czy parę łączy coś więcej niż tylko przyjaźń?

Rodzinna przyjaźń

Jarosław Bieniuk przyjaźni się z Natalią Siwiec i jej mężem. Nic dziwnego, że podczas domowych wizyt zaprzyjaźniły się także dzieci znanych rodziców. Od jakiegoś czasu Oliwia publikuje w mediach społecznościowych coraz więcej wspólnych zdjęć z Mateuszem, z którym spędza każdą wolną chwilę. Czy nastolatków połączyła miłość? Po wielu takich pytaniach padających z ust internautów Oliwia postanowiła odpowiedzieć na nurtującą zagadkę.

Szczere odpowiedzi

Niedawno Oliwia na Instagramie dała swoim fanom możliwość zadawania pytań. Jedna z osób zapytała nastolatkę wprost o relacje jakie łączą ją z Mateuszem. Córka Jarosława Bieniuka postanowiła szczerze odpowiedzieć i raz na zawsze zakończyć temat związków.

Nigdy nie byliśmy razem, znamy się bardzo długo, mamy się ku sobie, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i tak już zostanie

- napisała.
17-latka przyznała także, że jest singielką i aktualnie z nikim się nie spotyka.
Wyświetl ten post na Instagramie.

fioletowo trochę?‍♀️

Post udostępniony przez ??????? (@oliwia.bieniuk)

Zobacz też:
Autor: Nastazja Bloch
Pozostałe wiadomości