Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz świętuje imieniny. Rinke sprawił ukochanej wyjątkowy prezent 

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz świętuje imieniny. Rinke sprawił ukochanej wyjątkowy prezent 

Joanna Przetakiewicz na swoim Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciami i filmami ze swojego przyjęcia imieninowego. Projektantkę w jej domu w Konstancinie odwiedził choćby Łukasz Jemioł. Przede wszystkim jednak Przetakiewicz świętowała z ukochanym, Rinke Rooyensem, który znany jest ze swoich wyjątkowych prezentów. 

Joanna Przetakiewicz świetuje imieniny

Joanna swoje tegoroczne imieniny obchodziła w domu, w Konstancinie. Piękna pogoda pozwoliła jej na zrobienie kameralnego przyjęcia ogrodowego. Joanna świętowała w towarzystwie przyjaciół i ukochanego, Rinke Rooyensema. Rinke znany jest ze swojej szczodrości. Prawdziwą furorę wśród fanów Joanny zrobiło zdjęcie, na którym widać 1001 róż, które Przetakiewicz dostała od swojego partnera. Holenderski producent sam zresztą podwyższa sobie poprzeczkę. Jakiś czas temu Rinke poszedł o krok dalej i kupił Asi bukiet stworzony z 2002 pięknych kwiatów.

Tym razem zaś Joanna, z okazji swoich imienin, otrzymała również ogromny tort. Inspiracją podczas robienia wypieku był film „Wonder Woman”. To tylko dowodzi, że Rooyens uważa swoją ukochaną za superbohaterkę. Nic dziwnego! Przetakiewicz to prawdziwa bizneswoman, która udowadnia kobietom w Polsce, jak wielką mają siłę. Joanna rozpoczęła inicjatywę „Era Nowych Kobiet”, której celem jest wspieranie przedstawicielek płci pięknej w budowaniu poczucia własnej wartości, a co za tym idzie – szukaniu szczęścia. Przetakiewicz jest żywym dowodem na to, że wiara we własne siły może przenosić góry.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna i Rinke spotykają się od 2018 roku. Po raz pierwszy publicznie pokazali się podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Oboje mają za sobą związki małżeńskie i dzieci z poprzednich związków, przez co żyją w patchworkowej rodzinie. Wszyscy jednak świetnie się ze sobą dogadują. A najlepiej sami zainteresowani - we wszystkich wywiadach Joanna i Rinke odnoszą się do siebie z ogromnym uczuciem. Przetakiewicz wcześniej długo związana była z Jakubem Kulczykiem, zaś Rooyens był dwukrotnie żonaty - z Kayah i Malwiną Wędzikowską.

Obejrzyjcie pierwszy wspólny wywiad Joannay i Rinke w Dzień Dobry TVN:

Zobacz także:

Magdalena Różczka pierwszy raz po urodzeniu trzeciej córki: „Ze wszystkim staram się sobie radzić”

Anna Lewandowska porównuje swoją figurę po obu ciążach. "Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta"

W ogrodzie u Maryli Rodowicz – „Pierwsza ekipa telewizyjna, która gości w moim domu”

Co sądzisz o tym artykule?
91
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0