Gwiazdy

Cleo o przeszłości w najnowszym wywiadzie: "Miałam dosłownie dwa złote w portfelu przez dwa tygodnie"

Gwiazdy

Piotr Molecki/East News

Choć dziś Cleo odnosi sukcesy, występuje na festiwalach i cieszy się popularnością, nie zawsze tak było. Wokalistka jeszcze kilka lat temu borykała się z poważnymi problemami finansowymi. Jaki miały wpływ na jej obecne życie?

Cleo o problemach finansowych

Cleo, czyli Joanna Klepko, zasłynęła ze współpracy z Donatanem, z którym w 2015 roku wydała głośny utwór pt. "My Słowianie". To właśnie teledysk do tej piosenki wzbudził wówczas wielkie kontrowersje w całej Polsce, a równocześnie pomógł wypromować wokalistkę. Od tamtej pory ciągle nagrywa i choć chwilowo przerwała współpracę ze znanym producentem, nadal odnosi sukcesy.

Teraz okazuje się, że kilka lat przed poznaniem Donatana, Cleo miała poważne problemy finansowe. Nikomu się do tego nie przyznawała, gdyż było jej wstyd. W najnowszym wywiadzie wyznała:

Mam ogromny szacunek do pieniędzy chociażby z tego względu, że były czasy studenckie, gdzie nie przyznawałam się rodzicom, że miałam dosłownie dwa złote w portfelu przez dwa tygodnie

Styl Cleo

Ta sytuacja wpłynęła na życie Cleo i jej postrzeganie świata. Przez to, że zdarzały jej się ciężkie chwile, obecnie nie wyobraża sobie wydania dużej ilości pieniędzy na modowe dodatki. Choć wie, że wiele gwiazd tak robi, ona nie marzy o elementach garderoby z butików światowej sławy projektantów.

W tej chwili kończę swoje studio nagraniowe. Inwestuję pieniążki jak się tylko da. Nie jestem z tych typów kobiet, które wywalają pieniążki na jakieś drogie torebki czy buty. Uważam, że jestem bardziej praktyczna i potrafię chodzić z torebką kupioną w jakimś supermarkecie i nie mam z tym żadnych problemów. Jak patrzę na artykuły 'Gwiazda z torebką za 30 tys.' to od razu myślę, w co ja bym mogła te trzydzieści tysięcy zainwestować

- powiedziała Cleo w rozmowie z Moniką Tumińską.

Cleo wraca z nową płytą: "Próżno szukać tej takiej klasycznej Słowianki". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło: Gwiazdy bez maski

Pozostałe wiadomości