Gwiazdy

Cleo gwiazdą Top of The Top Sopot Festival: "Moja kreacja jest gotowa. Na pewno będę widoczna!"

Gwiazdy

Cleo wystąpi na scenie TOP Of The TOP Sopot Festival już dziś - czyli w środę 14 sierpnia. W rozmowie z Filipem Chajzerem opowiedziała o przygotowaniach do koncertu i o tym czy się stresuje! Posłuchajcie!

Więcej: Reni Jusis i Anna Karwan o TOP Of The TOP Sopot Festival 2019

Dziś koncert #iDance w ramach TOP Of The TOP Sopot Festival. Na scenie pojawi się Cleo. Co zaśpiewa? Wszystko zdradziła w rozmowie z Filipem Chajzerem.

Zaśpiewam "Za krokiem krok" i "Łowcy gwiazd" - powiedziała Cleo.

Przy okazji Cleo uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącej jej kreacji:

Kreacja gotowa. Na pewno będę widoczna! Obiecuję wam! - zdradziła tajemniczo Cleo.

Cleo, Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł w Dzień Dobry Wakacje

Cleo, Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł byli gośćmi Dzień Dobry Wakacje w ostatni weekend. Cleo, Zuza i Michał wystąpią na tegorocznym TOP Of The TOP Sopot Festival. Co jest najważniejsze w ich muzyce? Na czym się skupiają, kiedy tworzą swoje hity?

W wtorek 13 sierpnia ruszył TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. Na scenie pojawią się Cleo, Zuza Jabłońska, Michał Szczygieł, którzy gościli w studiu Dzień Dobry Wakacje.

Cleo w studiu zdradziła swój sekret na stworzenie hitu!

Im bardziej spontanicznie coś tworzę i im mniej się skupiam, żeby to był hit, to wtedy powstaje hit! Moim celem jest wywoływanie uśmiechu na ludzkich twarzach - powiedziała Cleo.

Czy płyty Cleo mają głębsze przesłanie, czy ich zadaniem jest tylko dostarczanie rozrywki? A jak jest z Michałem Szczygłem i Zuzą Jabłońską?

Ja zawsze skupiam się na tym, żeby płyta zawierała różne emocje, nie tylko te wesołe, ale również treści głębsze. Przeważnie to nie są głośne single, to są piosenki które są zawarte na albumie - powiedziała Cleo.

Ja skupiam się na tym, żeby moje emocje które przekazują, były szczere. Bo wtedy niekoniecznie złapie to na wielką skalę, ale trafi to do kogoś - dodał Michał Szczygieł.

Dla mnie ważna jest warstwa tekstowa i problemy, które chcę poruszyć w moich utworach. Chcę, żeby ludzie wiedzieli, jaka jestem naprawdę - powiedziała Zuza Jabłońska.

Więcej:

Michał Szczygieł i Zuza Jabłońska na czacie

TOP Of The TOP Sopot Festival 2019 - plan koncertów dzień po dniu

13 sierpnia odbędzie się koncert "Forever Young". Wystąpią: Perfect, Agnieszka Chylińska, Katrina (ex Katrina & the Waves), Lombard, Anita Lipnicka, John Parr, Felicjan Andrzejczak, Acid Drinkers, Sebastian Riedel & Cree oraz Glass Tiger.

14 sierpnia wystąpią również takie gwiazdy, jak: Kayah, Edyta Górniak, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Cleo, Roksana Węgiel, Sarsa, Blue Cafe feat. La Graine, Baranovski, Reni Jusis, Duncan Laurence (Holandia), Alma (Bułgaria), Frans (Szwecja), Lake Malawi (Czechy), Christopher (Dania), Luca Hänni (Szwajcaria).

15 sierpnia odbędzie się koncert "Przeboje PRL". Tego dnia wystąpią: Michał Szpak, Maggie Reilly, Sławek Uniatowski i Skaldowie. Oprócz nich: Pectus wraz z Kasią Popowską.

15 sierpnia wystąpią również: Urszula, Patrycja Markowska & Grzegorz Markowski, Diana King, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Brathanki, Halina Mlynkova i Golden Life.

16 sierpnia na scenie wystąpią: Viki Gabor, Roksana Węgiel, MY3, 4Dreamers, Zuza Jabłońska, Anika Dąbrowska, Michał Szczygieł, Marcin Sójka, Natalia Zastępa, Monika Lewczuk, Carla Fernandes, Amelia Andryszczyk i Agnieszka Adamczewska.

Więcej: Sopot Top Of The Top Festiwal 2019: Urszula, Kombi, Riedel w Dzień Dobry Wakacje

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości