Gwiazdy

Sopot Top Of The Top Festiwal 2019: Urszula, Kombi, Riedel w Dzień Dobry Wakacje

Gwiazdy

Sopot Top Of The Top Festiwal 2019: Urszula, Kombi, Riedel w Dzień Dobry Wakacje

Sławomir Łosowski z zespołu Kombi, Sebastian Riedel - syn wokalisty zespołu Dżem, oraz Urszula byli gośćmi w studiu Dzień Dobry Wakacje. Wszyscy wystąpią na Sopot Top Of The Top Festiwal 2019.

Więcej: TOP Of The TOP Sopot Festival 2019. Koncerty pełne gwiazd

W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trzy wielkie gwiazdy, które wystąpią na Sopot Top Of The Top Festiwal 2019. Co zagrają i zaśpiewają na scenie?

Sławomir Łosowski - polski muzyk, lider, główny kompozytor i założyciel zespołu Kombi.Od 50 lat występuje na scenie! Na Top of the Top Sopot Festival wykona kultowy utwór „Słodkiego, miłego życia”.

Sebastian Riedel - syn wokalisty zespołu „Dżem” – Ryszarda Riedla. Sebastian Riedel & Cree to zespół grający rocka, osadzonego w stylistyce lat lat 60. i 70. Zespół Cree powstał w 1994 roku w Tychach z inicjatywy trzech niespełna 16-letnich chłopców - Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adriana Fuchsa. Pomysłodawcą nazwy był muzyk Ryszard Riedel, ojciec Sebastiana, którego fascynowała historia i życie Indian.

  Ja zaśpiewam z repertuaru zespołu Dżem kilka utworów. To dla mnie wspaniałe, bo kiedy gram przeboje ojca, łączę się z nim. Czuję jego obecność, a przede wszystkim czuję to, że ludzie fajnie to odbierają. To niesamowita magia!
  Urszula - wokalistka balansująca między rockiem i popem, od 35 lat obecna na polskiej scenie muzycznej. Urszula zachwyca barwą głosu, ekspresją i siłą na koncertach. Urszula wystąpi podczas trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival (15 sierpnia) w koncercie „Przeboje wolnej Polski“ - muzycznej opowieść o czasie przemian i wolności.
  Ja zaśpiewam "Konik na biegunach", "Malinowy król" (...) to odlotowa piosenka, każdy może interpretować ją jak tylko chce - powiedziała Urszula.

  Więcej: Reni Jusis i Anna Karwan o TOP Of The TOP Sopot Festival 2019


  Co sądzisz o tym artykule?
  83
  11
  Wybrane dla Ciebie
  Komentarze
  0