Gwiazdy

Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się trzeciego dziecka. Rodzice szczęśliwą nowinę ogłosili w teledysku

Gwiazdy

Modelka, Chrissy Teigen jest w trzeciej ciąży. Szczęśliwi rodzice radosną nowiną postanowili podzielić się… w teledysku. W klipie do nowego utworu Johna Legenda fani podziwiać mogą piękne, rodzinne ujęcia. Modelka stan błogosławiony potwierdziła również w mediach społecznościowych.

Chrissy Teigen i John Legend – życie rodzinne

Chrissy Teigen i John Legend od siedmiu lat tworzą szczęśliwy związek. Para w 2006 roku poznała się na planie teledysku, a w 2013 roku we Włoszech powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Obecnie małżeństwo doczekało się dwóch pociech - 4-letniej Luny i 2-letniego Milesa. Niedawno po publikacji najnowszego klipu muzyka w mediach spekulowano o kolejnej ciąży modelki. W sieci pojawił się teledysk do piosenki „Wild”, który przedstawia Johna i jego żonę spędzających romantyczne chwile nad oceanem. Na nagraniu modelka zaprezentowała się w opiętej sukience, która odkreślała lekko zaokrąglony brzuszek. Jak się później okazało, rodzinne ujęcia były symbolicznym przekazaniem radosnej nowiny. Nieco później Chrissy potwierdziła informację w mediach społecznościowych.

Potwierdzenie doniesień o ciąży

Modelka wraz z partnerem cieszy się z każdej ciąży, a szczęśliwą nowiną pragnie dzielić się z całym światem. I tym razem gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. Przyszła mama nagrała uroczy filmik i opublikowała go na Twitterze. Chrissy pokazała fanom spory brzuszek i poinformowała o trzeciej ciąży.

Modelka już w 2018 roku w jednym z wywiadów dla 'US Weekly" zdradziła, że marzy o trzecim dziecku. Po trzech latach udało się spełnić wizję o powiększeniu rodziny. W którym miesiącu ciąży jest Chrissy? Czekamy na oficjalne oświadczenie przyszłych rodziców. Mamy nadzieję również, że szybko poznamy płeć maluszka.

John Legend zdobył się na szczere wyznanie. Wokalista i mąż Chrissy Teigen zdradził, że nie był dobrym partnerem w poprzednich związkach.

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości