Gwiazdy

Córka Michaela Douglasa skończyła 18 lat. Wiecie, co oznacza jej imię?

Gwiazdy

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas mają dwójkę dzieci - syna Dylana Michaela i córkę Carys Zetę. Młodsza pociecha właśnie skończyła 18 lat, a dumni rodzice z tej okazji złożyli publicznie życzenia. Jakie znaczenie ma jej imię? Nad tym w Dzień Dobry TVN pochylił się Mateusz Hładki.

Michael Douglas jest dwukrotnie żonaty. Z byłą partnerką Diandrą M. Luker ma syna Camerona Morrella. Natomiast prawdziwe szczęście odnalazł u boku Catherine Zety-Jones. Para jest już 20 lat po ślubie i doczekała się dwójki pociech - syna Dylana Michaela i córki Carys Zety. Ostatnio szczęśliwi rodzice świętowali 18. urodziny Carys. Z tej okazji oboje aktorzy zamieścili fotografie z córką w swoich mediach społecznościowych.

Catherine Zeta-Jones świętuje urodziny córki

- Wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin, Carys Zeta! Jesteś wszystkim i wszystko jest tobą. Dziękuję za radość, jaką mi sprawiasz. O 5.00 rano wysłałaś mi SMS-a z podziękowaniem za poród. Właśnie taką jesteś kobietą. Uprzejmą i mądrą. Twoje piękno jest głębokie, a twoje serce jest wystarczająco duże, by kochać wszystko. Mogłabym kontynuować. Kocham Cię aniołku. Mama - napisała aktorka na Instagramie. Gwiazda dodała też archiwalne zdjęcie.

Michael Douglas złożył córce życzenia

Z kolei aktor opublikował na swoim Instagramie aktualną fotografię córki.

- Kochanie, to twój tato, życzę ci najlepszych 18. urodzin, jakie może mieć każda młoda dama . Wiesz, jak bardzo cię kocham, jak jestem z ciebie dumny. (...) Jak wyrastasz na młodą damę, którą się okazujesz! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Carys! Kocham Cię! Tata - czytamy pod zdjęciem.

Carys znaczy "miłość", "kochać"

Przy okazji urodzin Carys Douglas Mateusz Hładki zdradził widzom Dzień Dobry TVN kilka szczegółów dotyczących 18-latki.

- Jest szalenie otwartą dziewczyną. Często pokazuje się z rodzicami na czerwonych dywanach, udziela wywiadów, a z mamą grywa nawet w reklamach - powiedział dziennikarz, po czym zwrócił się do naszych prowadzących:

- A teraz zagadka. Imię Carys – kojarzycie je? To imię wywodzi się z języka walijskiego, bo takie są korzenie Catherine Zety-Jones i pochodzi od słowa "kochać". To szalenie popularne imię nadawane dziewczynkom w Walii - wyjaśnił Mateusz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Córka Kate Winslet została aktorką. "Wspaniałe dla niej jest to, że ma inne nazwisko"

Anita Werner opiekuje się niepełnosprawnym tatą. "Wiem, jak to jest, gdy trzeba stanąć nagle przed wyzwaniem"

Słodkie dzieła sztuki, czyli Natalie Siderserf i jej realistyczne torty. Jak długo i z czego je robi?

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości