Gwiazdy

Cameron Diaz została mamą. To pierwsze dziecko 47-letniej aktorki

Gwiazdy

Aktualizacja:

Cameron Diaz po raz pierwszy została mamą. Aktorka opublikowała w swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym przekazuje radosną nowinę o powiększeniu się jej rodziny.

47-letnia Cameron Diaz opublikowała post na Instagramie pierwszy raz od wielu tygodni. Aktorka nie zamieściła żadnego zdjęcia, a opublikowała oświadczenie, w którym informuje o tym, że na świat przyszła jej córka. Post o tej samej treści dodał na swoim koncie także mąż Cameron - Benjamin Madden.

Córka Cameron Diaz - jak ma na imię?

Szczęśliwego Nowego Roku od Maddensów! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni, że możemy zacząć nową dekadę od oznajmienia Wam, że na świecie pojawiła się nasza córka, Raddix Madden. Natychmiast zdobyła nasze serca i sprawiła, że nasza rodzina stała się pełna (...)

- napisali szczęśliwi rodzice.

Cameron Diaz i Benjamin Madden chcą chronić prywatność

Rodzicie w poście poinformowali także, czują potrzebę chronić prywatności córki i nie zamierzają publikować żadnych jej zdjęć ani innych szczegółów na jej temat poza faktem, że jest naprawdę bardzo słodka.

Możliwość dodawania komentarzy pod postami świeżo upieczonych rodziców zostały wyłączone. Fani jednak znaleźli sposób, aby pogratulować narodzin córki oraz wyrazić swoją radość i piszą pod innymi publikacjami gwiazdy:

  • Będziesz najlepszą mamą na świecie. Gratuluję ❤️
  • Gratulacje! Cieszymy się Waszym szczęściem ?? ❤️??
Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️❤️❤️ @benjaminmadden

Post udostępniony przez Cameron Diaz (@camerondiaz)

>>> Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Radosław potwierdza doniesienia

Magda Mołek: "Bycie mamą mnie odmłodziło, ale nie wierzę w macierzyństwo glamour"

Małgorzata Kożuchowska szczerze o macierzyństwie

Czy Cameron Diaz wróci do aktorstwa?

Cameron Diaz może już nigdy nie wrócić do aktorstwa. Ostatnia produkcja z jej udziałem powstała w 2014 roku. Aktorka poświęciła zawodowi ponad pół życia. Przyznała, że dużą przyjemność sprawia jej funkcjonowanie poza światłem reflektorów. Diaz planuje kilka nowych projektów, o których na razie nie chce jednak mówić. Te "nowe projekty" najprawdopodobniej oznaczały macierzyństwo!

Rodzicom Raddix Madden serdecznie gratulujemy.

Zobacz film: Cameron Diaz może już nigdy nie wrócić do aktorstwa

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości