Gwiazdy

Cameron Diaz po raz pierwszy szczerze o macierzyństwie: "To najlepsza rzecz, jaka mnie w życiu spotkała"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Cameron Diaz

47-letnia Cameron Diaz od trzech miesięcy jest mamą. Na początku roku aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Raddix. Choć na co dzień skrzętnie chroni swoją prywatność, teraz amerykańska gwiazda wypowiedziała się na temat macierzyństwa w trudnym czasie izolacji. Jak radzi sobie w czasie pandemii?

Cameron Diaz o macierzyństwie

Cameron Diaz przyznała, że izolacja związana z pandemią koronawirusa nie jest dla niej sytuacją obcą.

Właściwie żyłam jak w kwarantannie już od dłuższego czasu, ponieważ moja córka ma zaledwie trzy i pół miesiąca. Zmieniło się jedynie to, że do niedawna odwiedzali mnie znajomi, a teraz nie widuję praktycznie nikogo

- powiedziała aktorka podczas rozmowy live z Katherine Power z serwisu Who What Wear. Dodała przy tym, że "bańka, w której obecnie żyje", nie jest dla niej uciążliwa.

Muszę wyznać, że to lubię. Uwielbiam być w domu z mężem i oddawać się gotowaniu. Oczywiście to nie zmienia faktu, że brak możliwości spotkania się z kimkolwiek innym jest czymś surrealistycznym

- stwierdziła Cameron Diaz podkreślając, że kocha bycie mamą.

To najlepsza rzecz, jaka mnie w życiu spotkała! Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa

- zapewniła amerykańska gwiazda.

Cameron Diaz

Aktorka znana z takich kinowych hitów jak "Maska" czy "Aniołki Charliego" już od dłuższego czasu nie podejmuje nowych wyzwań zawodowych. Ostatni raz na dużym ekranie pojawiła się w 2014 roku w komediach "Sekstaśma" i "Zła kobieta".

Odpoczynek od pracy zbiegł się w czasie ze zmianami w życiu prywatnym - Cameron w 2015 roku wyszła za mąż za Benjiego Maddena, a na początku 2020 roku parze urodziła się córeczka Raddix. Gwiazda zdaje się więc odpoczywać od aktorstwa na rzecz życia rodzinnego. Potwierdziła to zresztą w wywiadzie, zachwalając swojego męża w roli ojca i potwierdzając, że od narodzin córki czuje się bardzo szczęśliwa.

Zobacz także:

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości