Gwiazdy

Britney Spears komentuje szokujący dokument o swoim życiu: "Zawsze byłam oceniana i obrażana przez media"

Gwiazdy

Britney Spears rozpoczęła karierę jako nastolatka. Niedawno powstał film dokumentalny "Framing Britney", w którym pokazane zostały jej wzloty i upadki oraz walkę fanów o wyzwolenie Britney spod kurateli ojca.

Britney Spears po raz pierwszy komentuje szokujący dokument na jej temat

"Framing Britney" to dokument autorstwa dziennikarzy "New York Times". Britney Spears przerwała milczenie na temat filmu. Gwiazda wyznała, że go nie oglądała, ale płakała przez niego przez dwa tygodnie. Nie podobało jej się jak została w nim przedstawiona.

- Byłam zażenowana tym, w jakim świetle mnie postawiono. Nadal płaczę z tego powodu. Zawsze byłam oceniana i obrażana przez media. Jestem do dzisiejszego dnia - napisała w poście na Instagramie.

To pierwszy raz, gdy Spears wspomniała coś na ten temat od premiery filmu, która miała miejsce 5 lutego. Dokument opisuje wzloty i upadki wokalistki , a także walkę jej fanów o wyzwolenie ich idolki spod kurateli ojca. W tym celu stworzyli ruch #FreeBritney.

Britney Spears – kariera i życie prywatne

Wielka kariera Britney Spears rozpoczęła się w 1998 roku, nagrywając debiutancki album "...Baby One More Time". Zgodnie z oficjalnymi certyfikatami sprzedaży sprzedał się on w łącznym nakładzie ponad 35 mln egzemplarzy na całym świecie, zostając najlepiej sprzedającą się płytą nagraną przez niepełnoletniego artystę w historii muzyki i jednym z najlepiej sprzedających się krążków w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W ciągu 20 lat kariery Britney Spears nagrała dziewięć płyt i sprzedała ponad 100 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie.

Spears ma za sobą dwa rozwody: ze swoim kolegą z dzieciństwa Jasonem Allanem Alexandrem (małżeństwo zostało anulowane po 55 godzinach) oraz z Kevinem Federline’em, z którym ma dwójkę dzieci – Seana Prestona i Jaydena Jamesa.

W 2007 roku Britney przeszła załamanie nerwowe i trafiła na odwyk. Na oczach kilkudziesięciu fotografów, w akcie desperacji, zgoliła sobie włosy. Od 12 lat jest pod kuratelą ojca, bez zgody którego nie może wyjść z domu, głosować w wyborach, mieć telefonu komórkowego, prowadzić samochodu lub zajść w ciążę.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości